Galaxy Note 10 da One UI 2.5’i Almaya Başladı!

galaxy note 10

Dün Galaxy S10 için dağıtılmaya başlayan Samsung’un One UI 2.5 arayüzü, bugün şirketin yine 2019’da duyurduğu Note telefonu Galaxy Note 10 için indirmeye sunuldu. S10 telefonlarda da olduğu gibi bu güncelleme, Eylül güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Samsung’un One UI 2.5 güncellemesi; Galaxy Note10 (SM-N970F), Galaxy Note10 + (SM-N975F), Galaxy Note10 + 5G (SM-N976B) ve Galaxy Note10 Lite için indirmeye açıldı. Güncellemenin değişiklik günülüğü ise dün haberini yaptığımız Galaxy S10  serisi ile aynı.

Samsung Galaxy Note10 +

-Galaxy Note 10+

Güncelleme şu anda aşamalı olarak dağıtılıyor ve tüm dünyadaki Galaxy Note 10 sahiplerine ulaşması 2 haftaya kadar sürecek. Cihazınızda bu güncellemeyi görmek için sabırsızlanıyorsanız belli aralıklarla ayarlar > yazılım güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz. Fakat otomatik indirme açıksa, güncellemenin ülkemizde indirmeye açılmasını takiben 3 – 7 gün içerisinde güncelleme bildirimi telefonunuza düşecektir.

Galaxy S10 ile ilgili yazdığımız haberden One UI 2.5 güncellemesiyle ne tür yeniliklerin geldiğini detaylıca görebilirsiniz, fakat kısaca bahsetmeden olmaz. Bu arayüz güncellemesini alan telefonlar Pro Video Modu, Kablosuz Dex, hızlı Wi-Fi paylaşımı ve üçüncü partli başlatıcılar için gezinme hareketleri desteği gibi çeşitli özelliklere sahip oluyor.

Galaxy S10 ve Note 10 serileri, yeni çıkan Android 11 ve önümüzdeki yıl çıkacak One UI 3.0 ile Android 12’yi de alacak. Peki bu güncelleme ile gelen yenilikler sizi tatmin etti mi?

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note10_series_one_ui_2_5_update-news-45093.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap