Gear Fit 2 Pro’yu %22 Daha Ucuza Alın!

gear fit 2 pro

Samsung’un sevilen bilekliği Gear Fit 2 Pro. Best Buy’un yaptığı bir anlaşma sayesinde 129.99USD fiyatla satılıyor. Aynı ürün Samsung Global mağazalarında 200USD, Amazon’da ise 167USD fiyatla satılıyordu. Biraz daha zorladığınızda ürünü 150USD’ye kadar inen fiyatlarda bulabiliyordunuz ancak müşteri desteği iyi bir firmadan ucuza satın almak için fırsat kolluyorsanız, Best Buy’da ürün kırmızı ve siyah renkleriyle Amazondan yaklaşık 37USD (%22 daha ucuza) satılıyor. Cihazın en önemli özelliği 50 Metre (164 Fit) derinliğe kadar su geçirmiyor olması, aynı  zamanda cihaz, farklı spor izleme uygulamalarınada sahip. ÜRÜN Android ve İOS işletim sistemleriyle uyumlu.

Şık tasarımı ve üstün yetenekleriyle Gear Fit 2 Pro’nun küçük versiyonunu Best Buy üzerinden satın almak isterseniz, Buraya tıklayabilirsiniz.

Not: Best Buy, Türkiye’de kullanılamamaktadır. Listede belirtilen ülkelerden birinde yaşıyorsanız ürünü sipariş verebilirsiniz.

Gear Fit 2 Pro özellikleri

Batarya: 200MAh

İşletim sistemi: Tizen OS

Ekran boyutu: 1.5 inç

Çözünürlük: 216 x 432PX

Wİ-Fİ, kalp atış sensörü, GPS

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap