Vivo V20 SE, 24 Eylül’de Tanıtılacak!

Vivo V20 SE

BBK teknoloji grubunun önemli üreticilerinden olan Vivo, yeni telefonu V20 SE’yi 24 Eylül’de tanıtacağını açıkladı.

Vivo, amiral gemileri ile dünya genelinde fazlaca sevilen bir üretici. Hatta geçtiğimiz ay Türkiye’de de ilk ürünlerini satışa sundu. Tabii bizde fiyat nedeniyle eleştiri odağında olan şirket ürün ailesine yenilerini eklemek için tüm hızıyla çalışıyor.

Pazartesi günü, şirketin V20 SE telefonundan fotoğraflar gelmişti. Bugün de Vivo’nun Malezya şubesi, V20 SE’nin 24 Eylül’de duyurulacağını paylaştı.

vivo V20 SE 24 Eylül'de geliyor

Şirket web sitesinde telefon için bir sayfa oluşturdu ve bu sayfada ürünün şık tasarım, Süper Gece Modu ve Flash Charge özelliklerine vurgu yaptı.

vivo V20 SE tanıtımlarıvivo V20 SE tanıtımlarıvivo V20 SE tanıtımları

*Vivo V20 SE

Vivo telefonun özellikleri ile ilgili başka bir bilgi açıklamadı. Ancak V20 SE kod adına sahip telefon, Geekbench’te görünmüştü ve burada 8GB RAM, Snapdragon 665 işlemci ile ürünle ilgili az da olsa bilgi sahibi olduk.

Ayrıca sosyal medya üzerinde dolaşan bir  reklam posteri, Vivo V20 SE’nin bir damla çentikli ekrana sahip olacağını gösteriyor. Yine önde 2 kamera bulunacak.

Posterde telefonda yer alacak kameralar ile ilgili bilgiler de var. Arkada buulnan ana kamera 64MP olacakken, selfie kamerası ise 44MP olacak. Telefon 33W hızlı şarj adaptörüyle kutudan çıkacak.

Ancak bu poster V20 SE’ye mi ait bunu net olarak söyleyemiyoruz, çünkü düz Vivo V20’den de bahsediliyor.

vivo V20 SE 24 Eylül'de geliyor

Bu 2 telefonun yanısıra şirketin Vivo V20 Pro üzerinde çalıştığı da biliniyor. Tanıtıma yaklaşık 2 hafta var, bu 3 cihazla ilgili ilerleyen günlerde daha fazla sızıntı gelecektir. Üç telefon da aynı gün mü duyurulur bunu bilemeyeceğim.

Bakalım tanıtımda neler öğreneceğiz?

https://www.gsmarena.com/vivo_v20_se_launch_date-news-45226.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap