İlginizi Çekebilir

Rage 2 Duyuruldu!

rage 2 release date header_0.png

ID Softvare’ın 2011 yılında çıkarmış olduğu Rage’in devam oyunu bu gün Bethesta tarafından duyuruldu. PS4, Xbox one ve PC için çıkacak oyunu, Just Cause ve Mad Max gibi oyunlardan tanıdığımız Avalanche Studios geliştiriyor.
Oyunun çıkış tarihi konusunda henüz hiç bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki E3 fuarında daha fazla bilgi alabilmeyi umuyoruz.
Toplum, hukuk ve düzenden yoksun bir distopya dünyasında geçecek Rage 2 her yere gidebileceğiniz, her şeye ateş edebileceğiniz ve her şeyi patlatabileceğiniz gerçek açık dünya first person shooter deneyimini bir araya getiriyor.
Şu anlık sadece duyuru videosu yayınlandı. Oynanış videosu yarın Türkiye saati ile 17-00’da yayınlanacak.

Rage 2’den yeni haberler var.
Öncelikle beklenen oynanış fragmanı geldi.

Geliştirici olarakda Awalanche Studios ile birlikte ID Softvare gösteriliyor.
2185 yılında, insanlığın sayıları azalmaktadır. Gaddar ve kana susamış çeteler açık yollarda dolaşıyorlar ve acımasız Otorite demir yumrukla kalanları yönetmeye çalışıyor. Sen son korucu Walker’sın ve evin soyulup ölüme terk edildiğinde Otorite ile savaşmak ve onların kurallarını ezmek için affetmeyen arazilerde gerekli araçları ve teknolojiyi bulmak için kana susamış çetelerle mücadele edeceksin.
Rage 2, İlkbahar 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap