Kingdom Come: Deliverance oyuncularının çoğu oyunu bitiremedi!

JacobSeed_1080p-1152x648.jpg

2018 Yılının geçtiğimiz şubat ayında piyasaya sürülen Kingdom Come: Deliverance, başarılı RPG öğeleri, FPS dövüş mekanikleri ve tatmin edici zorluk seviyesi ile oyuncuların gönlünü mest etmeyi başarmıştı.
Fakat oyunda öyle hatalar vardı ki, oyuncuların oyundan soğumasına neden oldu. Zamanla gelen güncellemeler ile toparlanan oyun, oyunculardan beklediği geri dönüşü alamamış olacak ki, oyunu bitiremeyen oyuncu dilimi %95’lik bir kısmı kaplıyor. PC platformunda adeta yalnızlığa terk edilmiş olan oyunu sadece %50’lik bir oyuncu dilimi bitirebilmiş.
Oyun çıktığında 66000 oyuncu oyunu oynarken, şimdi ise oyuncu sayısı 3600’a kadar geriledi.
Hala oyunda yer alan hataları düzeltmek için uğraşan geliştiriciler, görünüşe göre oyuna ekledikleri içerikleri oyunculara çok yavaş sunuyor. Oyuna saatlerinizi harcamanızı isteyen geliştiricileri bu konuda haklı bulabiliriz. Keza Kingdom Come: Deliverance bir RYO oyunu olduğundan tüketilmesi uzun sürüyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap