İlginizi Çekebilir

İsimsiz milyoner, gerçek Battle Royale turnuvası düzenleyecek!


Battle Royale piyasası o kadar büyüdü ki, yarın öbür gün patlayınca ne olacak? Tahmin etmek güç. Şimdiki Battle Royale haberim ise bir oyun değil, gerçek.
Gerçek dediysek te o kadar da gerçek olmayan gerçek. Yoksa kim göz göre göre ölüme gider? Değil mi?
İsmini vermek istemeyen bir milyoner, gerçek bir Battle Royale turnuvası düzenlemek istiyormuş. Turnuva ise şöyle olacakmış.
turnuva içerisinde kimse kimseye ok, mızrak veya kesici-delici aletler ile saldırmayacak. Amazon ile kıyaslanabilecek genişlikteki HushHush.com adlı site, yaptıkları açıklama ile ismini vermedikleri bir milyonerin “gerçek” battle royale turnuvası isteğine destek vereceklerini açıkladı. Turnuva içerisinde airsoft silahlar ve silahların attığı BB’lere tepki verecek gövde zırhları kullanılacak.
Kışın düzenlenmesi planlanan turnuvada 100 kişi üç gün boyunca özel bir adada savaşmaya devam edecek. 3. günün şafağında doğuya bakarak birinciliğe uzanan kişi ise 130.000 dolarlık para ödülünün sahibi olacak.
Turnuvaya katılmadan da para kazanmak mümkün. Tek yapmanız gereken, Şu linke tıklayıp, oyun tasarımcısı olmak.
6 Hafta sürecek Game Maker’lık süreci sonunda 59000$ ücret alacaksınız.
3 gün sürecek turnuvada yarışmacılar 12 saatten fazla savaşmayacak. Katılımcılar 12. saatin sonunda organizatörler tarafından kurulan çadırlara giderek yeme içme ihtiyaçlarını giderebilecek.

Hush Hush.com

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap