İlginizi Çekebilir
Control duyuruldu!

Fast & Furious 9, Uzayda geçecek!


İlk 5 filmi güzel olan, 6. Filmi ile bu kez bitti galiba dediğim, 7. Filmi ile aha güzel bir final yaptılar, Şimdi kesin bitti söylemlerinde bulunduğum, 8. Filmi ile artık bıkkınlık geldi ya dediğim, Hops & Shaw filmini de bıktığım için izlemediğim hızlı ve öfkeli 9, 2021’de vizyona girecek ve biz sinema severler bir sonraki film kesin uzayda geçer geyiğini yaparken, Resmi açıklama geldi.
Geçtiğimiz günlerde filmin oyuncularından biri olan rap sanatçısı LudaCris, Hızlı ve öfkeli 9’un uzayda geçeceğini yanlışlıkla söylemişti. Yine Michelle Rodrigues’in yaptığı açıklamaya göre film kesinlikle uzayda geçecek.
Michelle Rodrigues:
“Bunu nasıl öğrendiniz? Neler olduğunu görüyor musunuz, insanlar kamera arkası hakkında konuşmaya başladı. Bunu kimsenin öğrenmemesi gerekiyordu. Ben şahsen uzaya çıkacak kadar şanslı değilim. Ancak şahane bir kadın senaristimiz var ve bu konuda büyük özen gösteriyor. Justin Lin sayesinde kızlar bu filmde daha fazla ilgi çekebildi. Filmin bitmiş halinden oldukça umutluyum.”
Fast & Furious 9’a paralel giden bir oyun da bulunuyor. Pek beğenilmese de Fast & Furious: Crossroads’a filmi seviyorsanız bir göz atın derim.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap