İlginizi Çekebilir

Google Pixel 4A İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

Pixel 4 2020

Covid-19 nedeniyle yılan hikayesine dönen birçok şey var. Bunlardan birisi de Google’ın orta seviyede konumlanacak akıllı telefonu Pixel 4A. Cihazla ilgili bugüne kadar elimize birçok bilgi ulaştı ancak tanıtım tarihi henüz bilinmiyor. Tek bildiğimiz, Google’ın bu cihaz üzerinde halen çalışmaya devam ettiği, ve bugün ortaya çıkan yeni özellikler de bunu doğrular nitelikte.

Yeni bir sertifika bu akıllı telefonun pil özelliklerini ortaya çıkardı

Tayvan kaynaklı NCC sertifikası, Pixel 4A’nın içinde 3140Mah’lik bir pil olduğunu ve bu pilin 18W hızlı şarj cihazıyla destekleneceğini doğruladı. Bu bilgiler, TUV Rheinland tarafından da destekleniyor.

Pixel 4A’nın şarj cihazı, TC G1001-US ve G1000-US model numaralarına sahip olurken; pili ise G025J-B model numarasıyla tespit edildi ve dediğimiz gibi 3140Mah değerine sahip.

*TÜV Rheinland’tan alınan şarj cihazı ve pil verileri

Pixel 4A ile ilgili en güncel bilgiler; cihazın 5.81 inçlik Full HD OLED bir ekrana sahip olacağı, 4GB RAM ve 64/128GB dahili hafıza seçenekleriyle sunulacağı ve arkada bir kamerayla geleceğini  bizlere gösteriyor. Cihaza Qualcomm’un orta seviye işlemcisi Snapdragon 730 güç verecek.

Geçen yıl Pixel 3A’nınyanında onun daha büyük modeli 3AXL’yi de görmüştük ancak bu sene, böyle bir model beklenmiyor.  Cihazın ne zaman duyurulacağını şuan Google’dan başka kimse sanıyoruz bilmiyor. Peki siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://gsmarena.com/google_pixel_4a_gets_passes_more_certifications_3140_mah_battery_and_18w_charging_confirmed_-news-44069.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap