İlginizi Çekebilir

Videosu yayınlanan Call of Cthulhu, atmosferiyle dikkat çekiyor!


Korkmaya hazırlanın!
Call of Cthulhu için yeni bir oynanış videosu yayınlandı
Call of Cthulhu adından da anlaşıldığı gibi H.P. Lovecraft’ın ünlü Cthulhu temasından esinlenen bir yapım. Son olarak geçtiğimiz Eylül ayında gelen erteleme haberi ile karşımıza çıkan oyun büyük bir sessizliğe gömülmüştü. Bu kadar zaman geçtikten sonra nihayet oyuna dair yeni bir video ortaya çıktı.
Call of Cthulhu’dan yeni bir oynanış videosu
Cyanide Studio tarafından geliştirilen oyunun yeni videosuna baktığımızda özellikle atmosfer anlamında dikkat çekici durduğunu görüyoruz. Ayrıca araştırma dinamiklerinin yanı sıra oyundaki RPG öğelerinin nasıl olacağına dair bazı örneklere de video boyunca yer verilmiş. Ppsikolojik korku öğeleri ve gizlilik mekanikleri içeren Call of Cthulhu’da RPG dinamiklerine de sık sık rastlayacağız.
Boston bulunan Darkwater adasında bir sanatçının ve ailesinin ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için görevlendirilen özel dedektif Edward Pierce karakterini kontrol edeceğimiz oyunun çıkış tarihi ise hala belli değil. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen oyunun bu sene içerisinde çıkması planlanıyor. Oyunun yayınlanan bu yeni oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Şahsen ben bu oyunu takibe aldım, eğer sizde böyle oyunları seviyorsanız beklemenizi öneririm.
Şimdi REKLAMLAR!
Eğer bir aksilik olmaz ise oyun çıktıktan sonra serisini aşağıdaki linkten gireceğiniz kanalda izleye bilirsiniz.
Tabi kanala abone olmayı da unutmayın.
https://www.youtube.com/channel/UCGp-01-rAuZWFEnJtyEG4ZA

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap