Poco M2 Pro, 33W Hızlı Şarj ile Geliyor!

Eb5tXIEUYAEqC54

Poco M2 Pro cihazıyla ilgili bir sürü söylenti bugüne kadar geldi. Bu akıllı telefon, 7 Temmuz’da resmi olarak duyurulacak ve birkaç teaser’i dün yayımlanmıştı.

Poco M2 Pro’nun tasarımı, Redmi Note 9 Pro’nun tasarımına fazlaca benziyor.

Xiaomi’nin alt markası olan Poco yeni akıllı telefonu M2 Pro’da 33W hızlı şarj desteği olduğunu doğruladı. Cihazın tip olarak ikizi olan Redmi Note 9 Pro’da 30W hızlı şarj desteği vardı.

Bu sabah saatlerinde Poco M2 Pro’nun Redmi Note 9 Pro’nun makyajlanmış hali olduğuna dair yeni sızıntılar gelmişti. Yine GeekBench’ten geldiği söylenen verilerde cihazın Snapdragon 720G işlemci ve 6GB RAM ile geleceğini öğrenmiştik. Eğer cihaz Redmi Note 9 Pro ile birebir aynı olacaksa, 6.67 inçlik Full HD LCD bir ekran, 64MP ana kamerayı içeren dörtlü kamera kurulumu, 5020Mah’lik pil gibi özellikler, bizi karşılayacak. Cihazın tanıtım tarihi yaklaştıkça, elimize daha fazla bilgi ulaşacaktır.

Poco M2 Pro eğer Redmi Note 9 Pro ile aynı özelliklerle gelirse, global pazarda satışa sunulmayacaktır diye düşünüyoruz, peki sizin bu akıllı telefon hakkında düşünceleriniz neler?

https://gsmarena.com/poco_m2_pro_will_pack_33w_fast_charging_-news-44060.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap