İlginizi Çekebilir

Star Wars: Squadrons duyuruldu!

Star Wars Squadrons

Motive Studios, Star Wars: Squadrons’u PC, PS4 ve Xbox One için duyurdu.
Bütün platformlar arasında Crossplay’i destekleyecek. Yani tüm oyuncular bir arada oynayabilecekler. Ayrıca PC ve PS4’te VR desteği bulunacak.
Microsoft Store’da 278 TL’den, PC’de ise 280 TL’den ön siparişe açıldı. PC versiyonu hem Epic Games Hem Steam’de satılıyor.
Ön sipariş bonusları:

New Republic Recruit Uçuş Tulumu (Epik)
Imperial Ace Uçuş Tulumu (Epik)
New Republic Recruit Starfighter Kaplamaları (Nadir)
Imperial Ace Starfighter Kaplamaları (Nadir)
New Republic Recruit Çıkartması (Normal)
Imperial Ace Çıkartması (Normal)
Star Wars: Squadrons’taki özgün pilotluk deneyimiyle Starfighter savaş sanatında ustalaşın. Kemerinizi bağlayın ve filonuzla birlikte uzaydaki birinci şahıs çok oyunculu it dalaşlarında adrenalin patlaması yaşayın. Katılan pilotlar, hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk filolarından starfighter’ların kokpitlerine geçerek stratejik 5’e 5 uzay savaşlarında yer alacak. Çeşitli oyun tarzlarına uyum sağlamak ve düşmanı alt etmek için starfighter’ınızı düzenleyin ve filo kompozisyonunuzu ayarlayın. Pilotlar takım olarak gaz devi Yavin Prime ve parçalanmış Galitan uydusu gibi bilinen ve daha önce hiç görülmemiş savaş alanlarında taktiksel görevleri tamamlayarak zafere ulaşacak.
X-wing ve TIE fighter gibi starfighter’ları kontrol edin. Kokpitinize yerleşip donanım ve görünüm ögelerini özelleştirin, silahlar, kalkanlar ve motorlar arasında güç dağıtımı yapın.
Return of the Jedi’dan sonraki olayları ele alan, heyecan verici Star Wars tek oyunculu harekatında pilotluk yapmanın ne anlama geldiğini öğrenin. Her iki tarafın ikonik ve yeni liderlerinin galaksi için verdiği mücadele, iki grup arasında dönüşümlü bakış açılarıyla anlatılıyor. Yeni Cumhuriyet, özgürlük için savaşıyor. İmparatorluk düzen istiyor. Galaksinin en iyileri arasına katılmanı istiyoruz.
– Tüm Kanatlar Rapor Verin – Galakside gelişen savaş alanlarına uçmadan önce brifing odasında filonuzla yapacağınız çarpışmaları planlayın. Yüksek tansiyonlu 5’e 5 çok oyunculu it dalaşlarını tamamlayın ya da filonuzla birlik olup devasa filo savaşlarının gidişatını değiştirin. Hep birlikte galaksinin en iyilerisiniz.

– Efsanevi Starfighter’ların Ustası Olun – Çevik A-wing ve yıkıcı TIE bombacısı gibi hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk filolarından farklı starfighter sınıflarını kontrol edin. Geminizi düzenleyin, sistemleri arasında güç dağıtımı yapın ve uzaydaki stratejik it dalaşlarında rakiplerinizi alt edin.

– Star Wars Pilotluk Hayalinizi Yaşayın – Kokpit sizin eviniz. Panellerini kullanarak avantaj sağlayın ve uzayın tehlikeleriyle aranızda yalnızca ince bir metal gövde ve cam varken çatışmanın heyecanını birinci şahıs bakış açısından yaşayın. Heyecan verici çok oyunculu modlara ve Galaktik İç Savaş’ın sonlarındaki önemli bir harekatı ele alan, özel tek oyunculu Star Wars hikayesinde kalkışa geçin.

– Göreviniz Belli – Star Wars: Squadrons, oynadıkça ödüller kazanabileceğiniz, yayınlandığı ilk günden itibaren tamamen bağımsız bir deneyimdir. Rütbenizi yükseltin, oyununuzun canlılığını ve heyecanını koruyan ilerleme yollarında silahlar, gövdeler, motorlar, kalkanlar ve görünüm ögeleri gibi yeni unsurları açın.
PC sistem gereksinimleri: 
Önerilen (VR’sız) / Minimum (VR)

İS: Windows 10
İşlemci (AMD): Ryzen 3 3200G
İşlemci (Intel): Intel I7-7700
Bellek: 16GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon RX 480 veya eşdeğeri
Ekran Kartı (Nvidia): GeForce GTX 1060 veya eşdeğeri
DirectX: 11
Sabit Disk Alanı: 30GB

Minimum (VR’sız)

İS: Windows 10
İşlemci (AMD): Ryzen 3 1300X
İşlemci (Intel): Intel I5-7600
Bellek: 8GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon HD 7850 veya eşdeğeri
Ekran Kartı (Nvidia): GeForce GTX 660 veya eşdeğeri
DirectX: 11
Sabit Disk Alanı: 30GB

Önerilen (VR)

İS: Windows 10
İşlemci (AMD): Ryzen 3 3200G
İşlemci (Intel): Intel I7-7700
Bellek: 16GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon RX 570 veya eşdeğeri
Ekran Kartı (Nvidia): GeForce GTX 1070 veya eşdeğeri
DirectX: 11
Sabit Disk Alanı: 30GB
2 Ekimde çıkacak. Daha fazla detay ve oynanış videosu EA Play 2020 etkinliğinde paylaşılacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap