İlginizi Çekebilir

OnePlus 8T, 8’le Aynı Ekran Boyutuna Sahip Olmasına Rağmen Ondan Daha Büyük Olacak!

oneplus 8t temsili

OnePlus’ın yeni amiral gemisi 8T’yi görmemize 13 gün kaldı ve lansman yaklaştıkça elimize telefonla ilgili daha fazla bilgi ulaşıyor. Yeni gelen bilgiler ise ürünün boyutlarıyla ilgili.

@OnLeaks, OnePlus 8T’nin kasa boyutlarını paylaştı. Bilen bilir, standart OnePlus 8’de 6,55 inçlik bir ekran vardı, gelen sızıntılar 8T’de de aynı boyutta ekranın kullanılacağını söylüyordu. Evet, bu doğru, fakat telefon daha büyük olacak. – 162,8 x 75,5 x 8,4 mm boyutlarına sahip telefonun arka kamera çıkıntısını hesaba kattığımızda 9,3mm kalınlığı oluyor.

OnePlus 8T, buradan da anladığımız kadarıyla 8 Pro kadar kalın olacak

Poco C3, 6 Ekim'de tanıtılacak

*OnePlus 8 serisi ve OnePlus 8T boyut şeması; kaynak: GSM Arena

OnePlus, bu yıl 8T Pro isimli bir telefon duyurmayacak. Bu sebeptendir ki 8T, 120Hz yineleme hızı gibi birçok iyileştirme ve yükseltmeyi, tek başına göğüsleyecek.

Telefonun 8’den biraz daha uzun ve kalın olmasını ise pil kapasitesi ile açıklayabiliriz. Gelen bilgilere göre OnePlus 8T, 4500mAh değerinde bir pille gelecek ve bu kapasite, 8 Pro modelinin pil kapasitesiyle aynı.

Bunun yanında bu cihaz, OnePlus’ın 65W hızlı şarj destekleyen ilk akıllı telefonu olacak. Yeni Warp Charge 65, telefonu 49 dakikada doldurabilecek.

OnePlus 8T görsellerOnePlus 8T görsellerOnePlus 8T görseller

OnePlus’ın yeni amiral gemisi 8T, yazının başında da dediğim gibi 14 Ekim’de resmiyet kazanacak. Telefon, Android 11 tabanlıOxygenOS 11 le kutudan çıkacak. Fiyatının ise biraz pahalı olduğu söyleniyor, ancak şu an bir söylentiden öteye gidemiyor fiyat konusu.

OnePlus 8T hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/the_oneplus_8t_will_be_taller_wider_than_the_oneplus_8_despite_having_the_same_screen_size-news-45582.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap