One UI 3.0 Public Beta, Yakında Tüketicilerin Beğenisine Sunulacak!

one uı 3

Bildiğiniz gibi Samsung, geçtiğimiz ay Android 11 tabanlı One UI 3.0 geliştirici ön izleme sürümünü kullanıma sunmuştu, bizde bu güncelleme ile gelen yenilikleri, bu yazımızda anlatmıştık. İşletim sistemi ve arayüz güncellemelerinin, genelde 2 kitleyi kapsayan sürümleri oluyor, geliştirici ve kullanıcılar. Geliştiriciler, yeni yazılımların uygulamaları ile uyumluluğunu tespit ederken son tüketici, günlük hayatta karşılaştığı sorunları üreticiye raporluyor.

Samsung’un Güney Kore’deki Beta yöneticisi, çok yakında Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra modelleri için herkese açık One UI 3.0 Beta’sının yayımlanacağını duyurdu. Buradan anlıyoruz ki, geliştirici sürümünde sona yaklaşılmak üzere ve nihai sürüm, çok yakında bizlerle olacak.

Samsung, Galaxy S20 serisine gelen Android 11 tabanlı One UI 3.0 Beta'yı onayladı

Bilindiği gibi, beta programına katılmak için uygun cihaza sahip kullanıcılar Samsung Members uygulaması üzerinden programa kaydolmak zorunda. Public Beta, ilk olarak yalnızca Güney Kore’li tüketiciler için sunulacak fakat bu sürümün, AB ülkeleri ve ABD’li tüketicilere de sunulması bekleniyor. Bakalım Türkiye’de bu Beta sürümü görebilecek miyiz?

Güncelleme, Galaxy S20 üçlüsü için yayımlandıktan sonra Note 20 ve Note 20 Ultra modelleri için de hızlıca testler başlayacak ve bu 2 telefon da güncellemeyi alacak.

Yukarıdaki yazımızda anlatmıştık fakat birkaç özelliği belirtelim; One UI 3.0 ile birlikte gelişmiş gezinme hareketleri, tüm mesajlaşma uygulamaları için sohbet balonları, iyileştirilmiş gizlilik ve daha ayrıntılı izin kontrolü, yerleşik ekran kaydı gibi özellikler kullanıcıların beğenisine sunulacak.

https://www.gsmarena.com/samsung_confirms_one_ui_30_beta_based_on_android_11_coming_to_galaxy_s20_lineup-news-45528.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap