Sony Xperia 1 III, Daha İyi Selfie Kamerasıyla Gelecek!

sony

Kafa karıştıran üreticiler kervanına her geçen gün yeni bir üretici ekleniyor, son gelenlerden biri de Sony. Şirket zaten akıllı telefon bölümünde büyük sorunlar yaşıyor, bir de Roma rakamlarını kullanıp aynı telefon adını tüketicilerin beğenisine sunması, “bu ne cesaret yiğidim?” dedirtiyor.

Ekran okuyucumun bile ne anlatıyor bu edasıyla okuduğu Sony Xperia 1 III’nin şimdi ortaya çıkan bilgilerine bakıyoruz.

Sony ile ilgili konularda doğru bilgileriyle tanınan bir Japon kaynak, bilgileri direkt şirketin içinden aldığını söylüyor. O yüzden gerçekleşme ihtimalini sormuyoruz.

Sony Xperia 1 III, daha parlak ekran ve daha iyi selfie kamerası ile gelecek

Kaynağın yayımladığı rapor, yeni Xperia 1 III’nın ekranının selefine göre %15 daha parlak olacağını iddia etti, ek olarak selfie kamerasının da genel performansını artıran daha geniş bir diyafram aralığına sahip olacağını belirtiyor. Fakat kameranın boyutu ve çözünürlüğü aynı kalacak.

Parlaklıktaki bu artış, telefonun ekranında göreceğimiz başka yeniliklerin de habercisi mi bunu şu anda bilmemiz pek mümkün değil. Fakat başka başka sızıntılar, fotoğraflar ve test sonuçları, telefon duyurulana kadar bize her türlü bilgiyi verecektir.

Sizce Sony, akıllı telefon pazarında neyi yanlış yaptı?

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_1_iii_to_come_with_brighter_display_and_better_selfie_camera-news-45508.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap