Meizu’dan İlginç Meizu 17 Teaser’i

meizu 17 temsili

Meizu, işleri alaya almayı seven bir şirket. Normalde 17 amiral gemisinin duyurusu, 17 Nisan’da yapılacaktı ancak daha sonra 22 Nisan’ı hedef olarak gördük.

Cihazın birçok özelliğini sızıntılar sayesinde zaten biliyoruz, ben Meizu’nun yerinde olsam eizu 17’yi şimdi açıklarım. Tanıtım konusuna gelmişken, Meizu 17 ile ilgili bugün ilginç bir tanıtım videosu geldi. Videodaki cihazda çeşitli arka planlar kendini gösteriyor. Videoda cihazın beyaz çerçeveleri görünüyor ve Meizu, bu akıllı telefonun beyaz çerçeveli “tek 5G destekleyen akıllı telefon” olduğunu söylüyor, işte ilginç dediğimiz şey buydu.

Meizu 17 teaser resimleri - bu, beyaz bir ön panele sahip ilk 5G telefonu olabilirMeizu 17 teaser resimleri - bu, beyaz bir ön panele sahip ilk 5G telefonu olabilir

Meizu 17 teaser resimleri - bu, beyaz bir ön panele sahip ilk 5G telefonu olabilirMeizu 17 teaser resimleri - bu, beyaz bir ön panele sahip ilk 5G telefonu olabilir

Bu tanıtımdaki dikkat çeken bir diğer husus da kenarlarda çerçeve görmüyor olmamız. Huawei’de gördüğümüz şelale ekran gibi bir şey yok, bildiğiniz düz bir ekran, tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Ayrıca sağ üstteki selfie kamerası da fotoğraflardan görülebiliyor. Yine kısa bir süre önce ortaya çıkan canlı fotoğraflarda delik etrafında bir şarj halkası olduğu ortaya çıkmıştı.

Bakalım Meizu, yarın beklenen tanıtımı yapacak mı, takip ediyor olacağız.

http://gsmarena.com/meizu_17_unveiling_date_will_be_announced_tomorrow_new_teaser_reveals-news-42787.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.