Mafia Remake ertelendi!


Normalde 28 Ağustosta çıkmasını beklediğimiz (Daha ilk oyunu oynamadım ben beklemiyorum) Mafia: The City of Lost Heaven’ın Remake’i, 25 Eylüle ertelendi. Sebep ise (Ne alaka la) diyeceğiniz (en azından ben dedim) Corona virüsü imiş. Çalışma şartları olumsuz muş ondan ertelenmiş.
İlk oynanış videosu 22 Temmuzda.
Hangar 13 tarafından belirtilene göre “İlk planlanan çıkış tarihi 28 Ağustos’tu ancak dünya çapında devam eden COVID-19 pandemisi sebebiyle çıkış tarihine kadar bu süreci tamamlayabilmek çok zor hale gelmeye başladı. Oyunun deneyim kalitesinden ödün vermek ise isteyeceğimiz en son şeydi.”
“En başından beri bu proje bizim tutkumuz oldu. Birçok geliştiricimiz orijinal Mafia’yı yeniden yaratmamıza yardım etti. Hepimiz, bu zamansız klasiğin güncellenmiş deneyimini oluşturmak için kendimizi adadık. Mafia: Definitive Edition’ı tüm dünyadaki hayranlarımız için en iyisi haline getirdiğimiz süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için çok teşekkür ediyoruz.”
Arkadaşlar bu adamlar Mafia 3’ü yapan adamlar kesin güzel bir şey çıka, (hadi oradan bir de en büyük tutkumuz falan demiş)
Neyse, Öfkemi kustuğuma göre çıkış tarihi 25 Eylül olan bu oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap