Jump Force 2019 Şubatta geliyor!


Bandai Namco, Jump Force’un şubat 2019’da PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu. Ön sipariş seçeneği daha açılmamış olsa da, ön sipariş bonusları açıklanmış durumda. Ön sipariş bonusları olarak, yeni loby aracı ve 3 özel kostüm belirlenmiş.
Çıkışından önce bir kapalı beta düzenlenecek. Kapalı beta 12 Ekim’de başlayacak ve 14 Ekim’de sona erecek. Avrupa’da betaya katılımcı sayısı kısıtlı olacak ve sadece EP!C Rewards üyeleri katılabilecek. Kayıtlar 7 Ekim’de sona erecek.
Ayrıca yeni karakterler doğrulandı. Bu karakterler Hunter x Hunter’dan Killua ve Kurapika; Yu Yu Hakusho’dan Yusuke Urameshi ve Toguro; Akira Toriyama tarafından tasarlanan orijinal hikaye modu karakterleri Director Glover, Navigator, Galena ve Kane.
Son olarak, Japonya’daki bir tepenin üzerinde bulunan bir Japon kalesi Himeji Kalesi oynanabilir sahnelerden birisi olacak.


Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap