İlginizi Çekebilir

Galaxy S20 FE 5G İnfografikleri, Ürünün Temel Özelliklerini Ortaya Koyuyor!

s10 lite

Samsung’un önümüzdeki hafta düzenleyeceği lansmanla duyuracağı akıllı telefonu Galaxy S20 FE ile ilgili yeni şeyler öğrenmeye devam ediyoruz. Bu öğrenme, lansman gününe kadar devam edecek, şimdi ise elimizde onca görsel var. Bakalım bilmediğimiz ne öğreneceğiz?

Samsung Galaxy S20 FE bilgi görseliSamsung Galaxy S20 FE bilgi görseliSamsung Galaxy S20 FE bilgi görseli

Evanblass’ı artık tanıdığınızı düşünüyorum, bize çoğu telefonla ilgili sızıntı bilgi veren bir “baba”. İşte o, bize cihazla ilgili tüm bilgileri içeren bilgi grafiğini paylaştı. Gelen bu görüntüler, bize telefonun temel özelliklerini, renk cümbüşünü ve çeşitli detayları aktarıyor.

Evanblass’ın paylaştığı bilgiler daha önceki sızıntılarda da gördüğümüz 6.5 inçlik 120Hz Super AMOLED ekran, bizi üzecek 4G’li modelde Exynos 990 ve 5G destekli modelde Snapdragon 865 işlemci, 2 adett 12MP kamera içeren üçlü arka kamera kurulumu gibi bilgileri  onaylıyor. Telefonun ana kamerası geniş açı, 12MP’lik ikinci kamera ultra geniş açı v 8MP’lik üçüncü kamera ise telefoto lens olacak. Ayrıca İP-68 su/toza dayanıklılık sertifikası da S20 FE’de yer alıyor.

Samsung Galaxy S20 FE bilgi grafiği (bölüm 2)Samsung Galaxy S20 FE bilgi grafiği (bölüm 2)Samsung Galaxy S20 FE bilgi grafiği (bölüm 2)Samsung Galaxy S20 FE bilgi grafiği (bölüm 2)

Eğer doğruysa, bizi üzecek bir konu da batarya olacak. 5G’li model 4500mAh, 4G’li model ise 4000mAh’a kadar düşecek bir bataryayla gelecek. Umarım Samsung, yazılım optimizasyonuyla 2 telefonu ekran süresi bakımından birbirine yaklaştırır.

S20 FE’nin fiyatının 700 EURO’dan başlaması bekleniyor, bence gayet ideal bir fiyat, bu uygun fiyatlı bir amiral gemisi arayanların fazlaca işine gelecektir. Ayrıca hem 4G hem 5G’li model tam 6 renk seçeneği ile geliyor.

Samsung Galaxy S20 FE 5G infografik tüm temel özellikleri ortaya koyuyor

Evet, Galaxy S20 FE bazı konularda üzecek gibi görünse de bu onun iyi bir telefon olacağı gerçeğini değiştirmiyor. Telefonla ilgili yazdığımız diğer yazılara kronolojik olarak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ÖNERİLEN: Galaxy S20 Fan Edition Ortaya Çıktı!

ÖNERİLEN: Galaxy S20 Fan Edition’ın Kamerası İle İlgili Bilgiler Geldi!

ÖNERİLEN: Galaxy S20 FE’den Yeni Fotoğraf

ÖNERİLEN: Galaxy S20 Fan Edition, NFC Sertifikası Aldı!

ÖNERİLEN: Galaxy S20 FE, Samsung Filipinler Sitesinde Listelendi!

ÖNERİLEN: Galaxy S20 FE 23 Eylül’de Geliyor!

Galaxy S20 Fan Edition’ı beğendiniz mi?

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_fe_infographic_reveals_all_key_specs-news-45335.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap