Galaxy S20 Fan Edition’ın Kamerası İle İlgili Yeni Bilgiler!

s10 lite

Samsung, bu sene duyurduğu amiral gemileri Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra modellerine daha uygun fiyatlı bir alternatif getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Şuanda telefonun adıyla ilgili bir kesinlik yok ama daha çok Galaxy S20 Fan Edition ve S20 Lite adları geçiyor tahminlerde. Daha önce bazı özelliklerini sizlere aktardığımız bu telefonun bugün kamerasıyla ilgili bilgiler geldi.

Gelen bu bilgiler, telefonun kameralarının abileri olan S20 ve S20+dan büyük ölçüde esinleneceğini söylüyor. Daha önceki sızıntılar S20 Fan Edition’da 50MP ISOCELL GN1 sensörünün kullanılacağını belirtiyordu.

Samsung Galaxy Fan Edition, Galaxy S20'nin ana ve ultra geniş kameralarını ödünç alacak

Hangisinin doğruluğuna inanalım derseniz, son gelen sızıntının kaynağı daha güvenilir olduğu için, 50MP sensörü eleyebiliriz.

Eğer bu rapor doğruysa; Galaxy S20 Fan Edition’da 1/1.76 boyutunda oldukça büyük ve 1.8mm sensöre sahip Sony IM55 kamera sensörünü göreceğiz, bu lensin çözünürlüğü 12MP. Bir de muhtemelen, 3x’e kadar optik yakınlaştırma sunan 8MP’lik bir kamera bu telefonda yer alacak

Bu kameralardan anladığımız şey, S20 Fan Edition 8K video kaydını desteklemeyecek çünkü bu çözünürlükte bir video için 64MP’lik bir sensöre ihtiyaç var, daha düşük çözünürlüklü sensörlerde 8K kayıt mümkün olmuyor.

Galaxy S20 Fan Edition’ın çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili şuanda bir bilgi yok, ama yıl bitmeden duyurulacağı söyleniyor. Cihazla ilgili yazdığımız özellik yazısını aşağıdan okuyabilirsiniz.

ÖNERİLEN: Galaxy S20 Fan Edition Ortaya Çıktı!

Galaxy S20 Fan Edition hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_fan_edition_to_borrow_galaxy_s20s_main_and_ultrawide_cameras-news-44465.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap