Galaxy S20 FE 23 Eylül’de Geliyor!

s10 lite

Hakkında sızıntılarla çok şey öğrendiğimiz Galaxy S20 FE, Samsung’un 23 Eylül’de düzenleyeceği Unpacket etkinliğinde resmiyet kazanacak.

Samsung, Galaxy S20 serisinden sonra Note 20 serisi, Z Fold 2 ve diğer birçok ürününün duyurusunu yaptı ve bu etkinlik, muhtemelen şirketin bu yıl düzenleyeceği son Unpacket etkinliği olacak.

Samsung, 23 Eylül’de bize S20 Fan Edition’ı göstermek için bir etkinlik planladı. Fan Edition, şirketten ilk defa duyduğumuz bir isim değil. Hatırlarsınız, 2016 yılında Galaxy Note 7’ler patlayınca şirket, topladığı ve satışa sunmadığı telefonların kullanılabilen parçalarıyla Galaxy Note FE isimli vir akıllı telefon üretip piyasaya sürmüştü.

S20 FE olduğunu nereden anlıyoruz gelecek cihazın derseniz, kaynak kodu dosyalarında bile S20 FE adı geçiyor, başka bir delile gerek yok sanırım.

Ürün etkinliği canlı olarak yayımlanacak ve YouTube dahil çeşilti platformlarda etkinliği takip edebileceksiniz. Ayruca samsung.com üzerinden de izlenebilecektir.

Samsung, 23 Eylül'de Galaxy S20 FE'yi başlatacak, Paketlenmemiş bir etkinlik planlayacak

Ne demiştik, Galaxy S20 FE defalarca sızdırıldı. Bazı özelliklerine bakalım; telefon hem 5G hem de 4G sürümü için Snapdragon 865 veya Exynos 990 işlemciden güç alacak. Cihazın ön tarafında 6.5 inçlik AMOLED, Infinty O ekran göreceğiz ve bu ekran, düz bir tasarıma sahip olacak. Görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkte

 

S20 FE, yukarıda da gördüğünüz gibi 6 farklı renk seçeneğiyle satılacak, uzun süredir Samsung’tan böyle renk cümbüşü sunan bir telefon görmemiştik.

Telefonda 4500mAh pil yer alıyor ve kutudan klasik 15W hızlı şarj adaptörüyle çıkacak. Galaxy S20 FE ile ilgili yazdığımız diğer yazıları aşaıdan okuyabilirsiniz.

Galaxy S20 FE, Samsung’un Filipinler Sitesinde Listelendi!

Galaxy S20 Fan Edition, NFC Sertifikası Aldı!

https://voicetekno.com/galaxy-s20-fan-editiondan-yeni-fotograf/

Galaxy S20 Fan Edition Ortaya Çıktı!

Galaxy S20 FE’nin Ekim ayında satışa çıkacağını tahmin ediyoruz. Siz bu telefonu beğendiniz mi?

https://www.gsmarena.com/samsung_launch_galaxy_s20_fe_september_23_unpacked_event-news-45257.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap