Galaxy S20 FE, Samsung Filipinler Sitesinde Listelendi!

s10 lite

Samsung’un Galaxy S20 serisine göre biraz daha uygun fiyatlı amiral gemisi olacak Galaxy S20 FE ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. İlk olarak Temmuz ayında bazı özellikleriyle ortaya çıkan telefonun  kamerası ile ilgili bilgiler almıştık. Daha sonra önce bir fotoğrafta, en son da NFC sertifikasında gördüğümüz Galaxy S20 FE, firma tarafından bir kez daha doğrulandı.

Samsung Filipinler sitesinde kısa bir süre gözüken ve sonra da ortadan kaybolan cihazın SM-G780F model numarasını taşıdığını, yalnızca 128GB dahili hafıza seçeneğiyle geleceğini ve çift SIM girişine sahip olacağını bu listelemeden öğreniyoruz. Ayrıca Cloud Navy ve Cloud Lavender renk seçenekleri telefonla sunulacak, peki başka renk seçenekleri olacak mı derseniz, gelen fotoğraflardan anlıyoruz ki 4 renk seçeneği daha olacak.

Samsung Filipinler web sitesinde Galaxy S20 FE

*Samsung Filipinler web sitesinde Galaxy S20 FE

Gelelim Galaxy S20 FE’nin bilinen özelliklerine. 6.55 inçlik düz, AMOLED 120Hz ekrana sahip olan telefonun 5G versiyonunda Snapdragon 865, 4G versiyonunda ise Exynos 990 işlemci kullanılıyor. İlk sızıntılar, telefonun tek işlemci çözümüyle geleceğini söylüyordu fakat bu söylentinin artık geçerli olmadığını belirtebiliriz.

4G’li model Türkiye’ye de gelecek, yani performans konusunda yine eksik kalacağız.

S20 FE, arkasında üçlü kamera kurulumuna sahip bu kameralar; 12MP çözünürlüğünde ana kamera (OİS destekli), 12MP çözünürlüğünde ultra geniş açı kamerası ve 2x optik yakınlaştırma sunan ayrıca ana kamerada da bulunan OİS desteğiyle gelen 8MP telefoto lens.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkteSamsung Galaxy S20 Fan Edition altı renkte

4500mAh bataryaya sahip telefon 15W’a kadar hızlı şarj olabilecek. Ayrıca telefonun Android 10 üstüne inşa edilen One UI 2.5 arayüzü ile kutudan çıkması bekleniyor. Galaxy S20 FE, Ekim ayında 760EURO/640USD’dan başlayan fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Türkiye fiyatı da tahminim 6000 – 7000TL civarında olur.

Galaxy S20 FE hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/galaxy_s20_fe_listed_briefly_on_samsung_philippines_website_-news-45187.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap