Galaxy S20 Fan Edition’dan Yeni Fotoğraf!

s10 lite

Bir süredir hakkında çeşitli bilgiler duyduğumuz Galaxy S20 Fan Edition’ı görmemize daha çok var fakat sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sefer, @evleaks tarafından telefonun render görüntüsü paylaşıldı.

Burada gördüğümüz, cihazın mevcut Galaxy S20 modellerine fazlaca benzediği, fakat aynı da değiller.

Önceden gelen bilgiler, Galaxy S20 FE’nin 6.5 veya 6.7 inçlik 120Hz bir ekran ve 4500mAh’lik bir pille geleceğini iddia ediyordu. Buradan anladığımız da cihazın abisi Galaxy S20+’ya yakın olduğu.

Galaxy S20+ ile yan yana gördüğümüz Galaxy S20 FE’nin render fotoğrafına aşağıdan bakarak bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Fan Sürümü (sızıntı)Galaxy S20 + (resmi görüntü)

S20 FE solda, S20+ sağda

Çerçeveler, S20 Fan Edition modelinde S20+’ya göre daha kalın görünüyor. Bu görünümde Edge ekranın olmaması etken olabilir, fakat kesin bir şey söylemiyoruz.

Ekranda 3.3mm’lik bir delik var, bu delikte yer alacak kameranın çözünürlüğü bilinmiyor.

Yine S20 FE’da yer alacak üçlü kamera kurulumu, S20 ailesinin kamera kurulumlarından farklı olacak. Söylenenlere göre telefonda 12MP geniş, 12MP de ultra geniş açı kamerası olduğunu belirtiyor.

8MP’lik 3x’e  kadar optik zoom yapan bir kameranın da telefonda yer alacağı iddia ediliyor.

Her ne olursa olsun, S20 Fan edition’ın Snapdragon 865’li bir Samsung telefon almak isteyen tüketiciler için oldukça iyi bir seçenek olduğunu söylememiz gerekiyor. Ortaya çıkan veriler S20 FE’nin Exynos işlemcili bir versiyonunun olmayacağını doğruluyor.

Galaxy S20 Fan Edition hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_fan_edition_image_leaks-news-44567.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap