İlginizi Çekebilir

Final Fantasy XV Windows 10 ile Xbox One Arasında Cross-Play Destekleyecek!


Microsoft Store üzerinde yapılan listelemeye göre, Final Fantasy XV’in PC versiyonu Final Fantasy XV Windows Edition ile Xbox One arasında cross-platform co-op desteği sunulacak.
Final Fantasy XV’in Comrades içeriği oyuna multiplayer özellikler ekliyor ve Windows 10 ile Xbox One kullanıcıları bu içerikteki görevleri birlikte tamamlayabilecek. Ana hikayede cross-platform co-op desteği bulunmayacak. Ayrıca PC’de sadece Microsoft Store’dan oyunu alan kullanıcılar bu özelliğe erişebilecek.
Final Fantasy XV Windows Edition 6 Mart’ta Steam, Origin ve Windows 10 için çıkacak. Fiyatı Microsoft Store’da ve Steam’de 174,00 TL, Origin’de ise 49.99 dolar / euro.
Final Fantasy XV Windows Edition ana oyun, 20’den fazla indirilebilir içerik, Insomnia’nın genişletilmiş haritası, yeni düşmanlar, yeni yan görevler ve first-person kamera modu gibi yeni özellikler sunacak. Yeni özellikler Final Fantasy XV Royal Edition adı altında konsol versiyonları için de sunulacak. Final Fantasy XV sahipleri Royal Edition’daki yeni içeriklere $19.99 fiyata sahip “Final Fantasy XV Royal Pack”i satın alarak erişebilecek.

BSC

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap