Warframe için yeni DLC: Heart of Deimos!

Warframe

Digital Extremes, Warframe’in yeni DLC’si Heart of Deimos’ı duyurdu ve ne zaman tanıtılacağını açıkladı. Heart of Deimos, TennoCon etkinliğinde tanıtılacak.
Heart of Deimos DLC’si, Oyuna yeni özellikler eklerken eski özellikleri de pekiştirecek. Bu sayede oyuna kolay adapte olmanız sağlanacak.
TennoCon etkinliği 1 Ağustosta düzenlenecek. Türkiye saati ile 19-30’da başlayan etkinlik, 00-00’da bitecek. Etkinliği izleyenlere Athodai el topu verilecek. Ayrıca 00-00’da TennoLıve adlı etkinlik başlayacak. Bu etkinliği 30 Dakika boyunca izlerseniz Hydroid Prime kazanacaksınız. Hediyeleri kazanabilmeniz için Warframe hesabınızı Twitch’e entegre etmeniz gerekiyor.
Etkinlik Steam ve Twitch üzerinden izlenebilecek. Etkinlik boyunca sunumlar, Yeni oynanış videoları ve daha fazlası olacak.
Warframe TennoCon etkinliği detayları
Warframe, Oynaması ücretsiz bir oyun. PC, PS4, Xbox One ve Switch üzerinden ulaşabilirsiniz. PS5 ve Xbox Series X için de gelecek.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap