Ziraat Bankasının “Çok Sıkmaya Başlayan” BankKart Kombo Ürünü Nedir?

Ziraat Bankasının BankKart Combo ürünün diğer kartlardan farklarını ve avantajlarını değerlendiriyoruz!

bankkart combo
1

Teknoloji geliştikçe her şeyimi değişmeye başladı. Alışveriş alışkanlıklarımızda bundan nasibini alıyor ve artık nakit yerine banka kartları taşımayı tercih ediyoruz.

Ancak bazen acil bir ihtiyacımız oluyor ve banka kartımızda yeterli bakiye olmadığı için kredi kartımızı kullanmak zorunda kalıyoruz. Ancak düşünüyoruzki “Bu kartın şifresi neydi?”

Telefonumuzu açıp şifreyi bulmaya çalışıyoruz ve kasiyer önden, ödeme yapmak için sıra bekleyenler ise arkadan sıkıştırıyor.

İşte Ziraat Bankasının BankKart Combo hizmeti, bizi bu uğraştan kurtararak tek bir şifre ile hem banka, hemde kredi kartımızı kullanma imkanı sunuyor.

Kartın ön yüzünde kart sahibinin adı, kredi kartı alışverişleri için kullanabileceğiniz 16 haneli kart numarası ve son kullanma tarihi bulunuyor.

Kartın arka yüzünde ise banka kartı ile yapabileceğimiz alışverişlerimiz için gerekli 16 haneli kart numarası, son kullanma tarihi ve her 2 kartın CVC güvenlik kodu yer alıyor.

Kartı ATM’ye taktığımızda hangi kart ile işlem yapmak istediğimiz soruluyor. Pos cihazlarındada aynı soru yer alıyor, dilediğiniz kartınızı seçerek işleminizi yapabiliyorsunuz.

İnternet alışverişlerinizde ise hangi kartınızı kullanacaksanız onun kart numarasını, son kullanma tarihini ve CVC güvenlik kodunu girip alışverişinizi tamamlıyorsunuz.

Bu kartın bize sağladığı tek şifre avantajının yanı sıra, üye iş yerlerine özel kampanyalarıda bulunacak. Bu sayede BankKart Combo ile indirimli alışveriş yapabileceksiniz.

BankKart Combo’nun yıllık aydatı, diğer kartlarla aynı olacaktır. Ziraat Bankası mevcut kredi kartı sahiplerine kartı gönderiyor. İlk kez kredi kartı alacaklar ise BankKart Combo’yu tercih edebiliyor.

BankKart Combo, isteye bağlı olarak VISA, MasterCard ve Troy logolu üretilip kullanıcının adresine gönderiliyor. Eğer mevcut bir kredi kartınız varsa, BankKart Combo ile ilk yaptığınız alışverişte iptal olacaktır.

BankKart Combo, seni düşünür o sloganıyla ortaya çıktı ancak bir bankanın bizi düşüneceğini hiç sanmıyoruz. Buna rağmen Ziraat Bankasının bu hizmeti, en büyük rakibi İş Bankasına göre daha iyi olacaktır.

BankKart ile ilgili bilgileri BankKart mobil uygulaması, Ziraat mobil, bireysel.ziraatbank.com.tr ve bankkart.com.tr adresi üzerinden görebiliyorsunuz. Harcama detaylarınızada aynı şekilde buralardan ulaşabiliyorsunuz.

BankKart Combo başvurunuzu Ziraat mobil, internet şubesi, BankKart uygulaması, çağrı merkezi ve şubeler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak Ziraat Bankasına (2000TL harcamaya 100 Combo Lira az, çıtayı biraz daralt) diyor ve içeriğimizi sonlandırıyoruz.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap