İlginizi Çekebilir

Earth Defense Force: Iron Rain PC’ye geliyor!


Earth Defense Force serisinin dağıtıcısı D3 Publisher, Earth Defense Force: Iron Rain’i PC için duyurdu. 15 Ekimde çıkacak.
Earth Defense Force: Iron Rain, 11 Nisanda PS4 için çıkış yapmıştı.
Yıl 2040. EDF askerlerinden biri olup uzaydan gelerek dünyayı mahveden işgalcilerle savaştığın bir tür TPS . Orijinal serisi ”EARTH DEFENSE FORCE”dan farklı bir dünya ortamında 50’den fazla görev ve 5 farklı zorluk seviyesi ile meydan okumanızı bekliyor.
50’den fazla görev ve 5 zorluk seviyesi
Devasa düşman yaratıklarına ve işgalci silahlara karşı öfkeli bir savaş. 5 farklı zorluk seviyesinde savaşmanız gereken 50’den fazla görev içerir.
4 Mobil asker ve silahlar
4 farklı PA donanımı, yüzlerce silah ve eşyaları kontrol eden efsanevi bir asker olun ve insanlığa yeniden umut verin
Savaş alanında özgünlük
Karakter oluşturma özelliğini içerir. İstediğiniz cinsiyeti, yüzü, saç stilini, ağırlığı, sesi ve kıyafeti seçebilirsiniz. Ayrıca karakterinizin kişiliğini de değiştirebilirsiniz.
Zenginleştirimiş Çevrimiçi ve Çevrimdışı özelliği
Bölünmüş ekran uyumu ile Çevrimdışı mod. Ayrıca Çevrimiçi modla oynarken, dünyadaki diğer EDF üyeleriyle işbirliği yapabilirsiniz.
Fragmanı görünce bu seriyi merak ettim, Belki seri ya da ilk bakış videosu gelebilir.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap