İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A51 5G’nin Avrupa’ya geleceği, Firma Tarafından Dolaylı olarak Onaylandı!

Galaxy a51

Belki görmüşsünüzdür, Samsung, bu ayın başlarında Galaxy A51 ve Galaxy A71’in 5G modellerini duyurmuştu. Aynı zamanda Galaxy A serisinin, ABD’ye geleceği de açıklanmıştı.

Önerilen Yazı
Samsung, Galaxy A71 5G, Galaxy A51 5G ve Galaxy A21’i Tanıttı!

Şimdi ise Galaxy A51 5G’nin Avrupa’ya geleceğini gösteren bir detay, firmanın İsviçre sitesinde ortaya çıktı.

Galaxy A51 5G’nin kılıfları firmanın İsviçre sitesinde görüldü!

Galaxy A51’in siyah ve beyaz renkli S-View kılıfları, 46USD fiyat etiketiyle firmanın İsviçre sitesinde ortaya çıktı. .

Bu akıllı telefonun Avrupa’da hangi fiyatla satışa çıkacağını bilmiyoruz, fakat ABD’de 500USD fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu.

Samsung Galaxy A51’e ait kılıfların firmanın resmi sitesinde ortaya çıkması, ürünün çok kısa bir süre içinde Avrupa’da tanıtılıp satışa sunulacağını gösteriyor. Hatta bir sızıntı gelmese de Galaxy A71 5G’nin de Galaxy A51 ile bölgede satışa sunulması bekleniyor.

Samsung’un Galaxy A serisinin, firmanın marka algısı ve biraz daha uygun fiyatlı olması sebebiyle Avrupa’da fazlaca popüler olduğu biliniyor.

Galaxy A51 5G’nin özelliklerini bir hatırlayalım isterseniz. Snapdragon 765G işlemciyle yarışabilecek Exynos 980 işlemciden güç alan cihazda, standart Galaxy A51’den daha fazla, 6GB RAM bulunuyor. Bunun yanında bu akıllı telefonda 6,5 inçlik Infinity O ekran, hızlı şarj destekli 4500MAh’lik pil, ve 48MP ana sensöre sahip dörtlü kamera kurulumu yer alıyor.

Samsung'un İsviçre web sitesinde görüldüğü gibi Galaxy A51 5G S-View vakaları - Samsung, Galaxy A51 5G'nin Avrupa lansmanını dolaylı olarak onayladıSamsung'un İsviçre web sitesinde görüldüğü gibi Galaxy A51 5G S-View vakaları - Samsung, Galaxy A51 5G'nin Avrupa lansmanını dolaylı olarak onayladı

Samsung Galaxy A51 5G’de 6GHz bantını destekleyen, iyi diyebileceğimiz bir 5G modemi bulunuyor. Cihazın fiyatının uygun kalması için firma, daha yüksek seviye bir 5G donanımı tercih etmemiş. Peki siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://phonearena.com/news/Samsung-indirectly-confirms-Galaxy-A51-5Gs-European-launch_id124131

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.