Watch Dogs: Legion duyuruldu!


Ubisoft’un E3-2019 konferansı esnasında yeni Watch Dogs oyunu Watch Dogs: Legion duyuruldu. Ayrıca belirtmek isterim, Sıcak sıcak! İzledikten sonra yazıyorum.
Watch Dogs Legion, belirtilene göre 6 Mart 2020’de PC, PS4, Xbox One ve Stadia için çıkacak. 2020 Ne güzel bir yıl oldu öyle.
Oyunun tanıtım yazısı, fiyatları, ön sipariş bonusları ve sürümlerin içerikleri:

Çöküşüyle yüzleşen yakın gelecek Londra’sını geri kazanmak için hack’leyip gizlice düşmanın arasına sızarak savaşırken, neredeyse gördüğünüz herkesten bir direniş oluşturun. Direnişe Hoş Geldiniz.
Şehirdeki herkesi grubunuza katın ve istediğiniz kişi olarak oynayın. Gördüğünüz herkes eşsiz bir geçmişe, kişiliğe ve yetenekler serisine sahiptir.
Standart sürüm Uplay / Epic Games Store — 309,00 TL
Gold sürüm Uplay / Epic Games Store — 509,00 TL
Ultimate sürüm Uplay / Epic Games Store — 618,00 TL (İndirimli olarak 569,00 TL)
Standart sürüm Xbox Store — 566,00 TL
Gold sürüm Xbox Store — 600,00 TL
Ultimate sürüm Xbox Store — 650,00 TL
Ön sipariş bonusları: İçinde bir maske ile bir tabanca ve araçlar için altın dış görünümler bulunan Altın Kral paketini edinin.
Gold sürüm içeriği: Oyun deneyiminizi Gold Edition ile yükselterek üç gün erken erişim ve sezon biletiyle birlikte beş yeni hikaye, eşsiz yeteneklere sahip dört ikonik kahraman ve bir hikayeye hemen erişim edinin.
Ultimate sürüm içeriği: Oyun deneyiminizi Ultimate Edition ile yükselterek üç gün erken erişim, sezon bileti, Ultimate Pack ve dört haftalık bir VIP statüsü edinin. Sezon biletine beş yeni hikaye, eşsiz yeteneklere sahip dört ikonik kahraman ve bir hikayeye hemen erişim dahildir.

– Kendilerine özgü becerilere ve dış görünüşlere sahip üç eşsiz karakteri içeren Urban Jungle Pack
– Üç ilave maske
– Dört haftalık VIP statüsü
Kimse kusura bakmasın arkadaş, Crack bekleyeceğim bu sefer. Tek bir oyuna 300 TL vermem. Doom Eternal için de aynısı geçerli.
Oyunda söylenene göre her NPC’nin kendine has özellikleri, seslendirmeleri olacakmış. Oyunun dünyasında gezip Pokemon avlar gibi özel yetenekli insanları grubumuza dahil edebilecekmişiz. Bir de doğru mu anladım bilmiyorum ama, Bir karakter ile oynarken eğer ölürsek, o oynadığımız karakter tamamen ölü olacakmış, biz o görevi bir daha yapmak zorunda olacakmışız. Tabi ilk seçtiğimiz kişi öldüğü için başka bir kişi ile. İstediğimiz tipte karakter olabilecekmişiz. Gangster, Hipster, Normal yaşam süren bir insan, Yaşlı bir kadın bile olabileceksiniz diyor yapımcılar.
10 Dakikalık bir oynanış videosu da yayınlandı, buyurun.
Ha bu arada, 2. Oyunun renkli havasından sonra, 1. Oyundaki gibi karanlık tonların hakim olduğu ortamlara geri dönüyoruz.
Duyuru fragmanı:


Bu arada, Microsoft’un E3’ündeki haberler daha bitmedi, onları da yarın Square Enix ile beraber girerim.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap