2017’NİN EN İYİ HOSTİNG ŞİRKETLERİ

images1

Her yıl olduğu gibi bu yılda Web site açanlar ve daha önce açılan web sitelerini farklı 1 host firmasına taşıyanlar oldu. Bazıları geçmiş tecrübelerine dayanarak, bazıları deneme yanılma yolu izleyerek, bazılarıda araştırma yaparak bu işi gerçekleştirdi. Bende size, iletişim tecrübelerime dayanarak, 2017’nin en iyi hosting şirketlerini sıralayacağım. Bu host firmalarının bazılarıyla yakından iletişim kurdum, bazılarınıda araştırarak öğrendim. Gelin, bu şirketlere hep birlikte göz atalım.

1. VERİDYEN HOSTİNG

Benim bütçeme en uygun ve iletişimi en iyi olan 1 host firması olan Veridyen, açtığınız destek biletlerine ortalama 45 dakika içerisinde cevap veriyor. WordPress hosting, Bayi hosting ve VPS hosting gibi satın alma seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda 2000MB’ye kadar boyuta sahip web siteleriniz ücretsiz olarak taşınıyor. Bunun için host firmanızın tam yedek desteklemesi gerekiyor.

VERİDYEN

2. LİNUX HOSTİNG

Fiyat bakımından uygun, sorduğunuz sorulara hızlıca cevap veren bir firma arıyorsanız, o firma Linux hosting’ten başkası olamaz. Planlar tabiki yıllık olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin 25GB aylık trafik, sınırsız disk kotası ve 2 E-Posta hesabı içeren başlangıç fiyatı 59TL/yıl olarak fiyatlandırılmış.

3. HOSTİNGER


Cpanel’i en kullanışlı firma hostinger desem yanlış olmayacaktır. Aradığınız herşeyi bulabildiğiniz bir panele sahip. Zaten genelde aradığımız en önemli bileşenleri açtığımız anda görebiliyoruz. Alfabetik bir sıra kullanılıyor. Fiyat olarak da 6.25TL/ay olarak belirtilsede en düşük plan seçeneği 3 aylık olarak karşımıza çıkıyor. %18KDV bu ücretlere dahil olmuyor ve fiyatlarıda 3 aylık için 36TL. Bu birazcık saçma neredeyse %90 daha fazlası alınıyor.

HOSTİNGER

4. GÜZEL HOSTİNG

Güzel hosting hem fiyatı uygun seçenekler sunuyor hemde teknik destek konusunda çok iyi bir deneyim vaad ediyor. Bunun dışında, Web sitesinde güzel 1 slider kullanarak İnsanları etkilemeyi başarıyor. Sosyal medyada yazdığınız bir mesaja geçenin yarısında bile yanıt verdikleri oluyor.

GUZEL HOSTİNG

TURHOST

Turhost gerçekten hızlı SSD’ler ile iş yapıyor diyebiliriz. Kullanan ve memnun kalan bir çok kişi duydum. Ayrıca Facebook reklamlarıda çok popüler. Diğerlerinden farklı olarak bu firma, video rehberler ile kullanıcıları bilinçlendiriyor.

SONUÇ!

Başlıktada zaten belirtmedik, burada benim araştırdığım ve tecrübe ettiğim 4 hosting firması bulunuyor. Sizde kullanıp memnun kaldığınız 1 hosting firmasını yorumlarda belirtebilirsiniz. Ben, bütün ihtimalleri ödeme planıma uyarlayarak, veridyeni seçtim. Hiç pişman değilim, çünkü en ufak 1 sorunda yardımınıza koşan muhteşem bir destek ekipleri var. Tabi kullanımı kolay arayüzünüde unutmamak gerekiyor.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap