The Surge 2 kapalı beta başvuruları başladı!


Dark Souls’un robotlusu olarak adlandırdığımız, oldukça başarılı olan The Surge’ün devam oyunu The Surge 2’nin kapalı beta başvuruları başladı.
Focus Home, kapalı betanın Steam üzerinden düzenleneceğini, ve sadece 50 adet kullanıcının kabul edileceğini söylüyor. Bakalım biz de çıkacak mıyız?
The Surge 2 kapalı betasına buradan başvurabilirsiniz.
Focus Home ve Deck 13 şöyle bir açıklama da yaptı.
“Ekip The Surge 2 üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor ve şu anda oyun hakkında geri bildirim toplamak istediğimiz bir aşamaya ulaştık. Geri bildirimleriniz oyun deneyimini mümkün olduğunca geliştirmek için yararlı olacaktır.”
The Surge 2 bu yıl içerisinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.
The Surge 2 eşsiz, dinamik uzuv hedefleme sistemi ve derin karakter ilerleme sistemi gibi hayranların ve eleştirmenlerin ilk oyunda sevdiği şeyleri tutarken aynı zamanda formülü büyük ölçüde genişletiyor. The Surge 2 yepyeni bir ortamda geçiyor: Deck13 Interactive’in yenilenmiş ve geliştirilmiş oyunu motoru sayesinde daha geniş ve daha iddialı bir tasarıma sahip, harap olmuş bir şehirde. Savaş sistemi, genişletilmiş uzuv hedefleme sistemi sayesinde daha fazla seçenekle her zamankinden daha vahşi ve taktiksel. Ek olarak, daha fazla yetenek, silah, implant ve drone oyunculara çeşitli yeni düşman ve boss’lar karşısında karakterlerini geliştirmek için geniş bir cephanelik sunuyor.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap