İlginizi Çekebilir

Soulcalibur serisi, 6.Oyunu ile sona erebilir!

Soulcalibur 6

Soulcalibur VI eğer başarılı olmazsa büyük olasılıkla başka bir Soulcalibur oyunu görmeyeceğiz.

Gamescom 2018 etkinliğinde DualShockers’a konuşan yapımcı Motohiro Okubo, Soulcalibur serisinin şu anda bir kriz ile karşı karşıya olduğunu ve bir önceki oyundan bu yana altı yıl geçmesinin sebebinin Namco Bandai’nin seriye olan inancının çok az olması ile alakalı olduğunu belirtti.
“Şirketin Soulcalibur serisinden beklentileri düşüktü. Unutulma riski olan bir krizle karşı karşıyaydı. Şirketi ikna etmem zaman aldı.” dedi Motohiro Okubo.
Soulcalibur VI’nın serideki son oyun olup olmadığı sorulduğunda Motohiro Okubo “Sonuncusu olabileceğini söyleyerek kullanıcılara şantaj yapmak istemiyoruz ancak bu durumda, evet.” dedi ve geliştirici ekip olarak “kaybedecek hiçbir şeyimiz olmadığı için yapmak istediğimiz şeyi yapmaya karar verdik.” diye de ekledi.
Soulcalibur VI 19 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

BSC

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap