Apple’ın Yeni Kulak Üstü Kulaklıkları İphone 11 İle Gelebilir!

airpot

Apple’ın 2016 yılında duyurduğu Airpot’un üzerinden yaklaşık 2.5 yıl geçti ve yeni bir model üzerinde çalışıldığı iddia ediliyordu. Bloomberg ve ünlü Apple analisti Min-Chi Kuo’dan gelen bilgiler, bu kulaklığın 2019’un 2. Yarısında duyurulacağını gösteriyor.

Gelen bilgilere göre kulaklık, Apple’ın özel ses işlemcisine sahip olacak bunun yanında sürekli aktif konumda olan Siri’de kulaklıkta bulunacak. Ek olarak Apple’ın, özel bir gürültü teknolojisi kullanacağı iddia ediliyor. Ayrıca kulaklık, sürpriz bir şekilde içerisinde bazı sağlık teknolojilerini de barındırabilir.

Tasarım konusunda pek bilgi yok ancak fiyatın mevcut Beats markalı kulaklıklardan daha yüksek olacağı biliniyor. Yani en az 450USD fiyat etiketi kullanıcıları bekliyor diyebiliriz.

Bu kulaklıkların, İphone 11 ile birlikte Eylül ayında duyurulması bekleniyor fakat Apple, suya dayanıklı, her zaman açık Siri, Apple’ın özel ses işlemcisine sahip  ve kalp atış sensörü ile birlikte gelen bir Airpots modeli üzerinde çalıştığını, bu modelin muhtemelen Mart ayında gerçekleşecek Apple etkinliğinde duyurulacağını söyleyelim.

Son olarak, Eylül ayında duyurulacak kulaklıkların yanında yeni bir Homepot modelide bekleniyor.

 KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap