Samsung Galaxy Home Duyuruldu!

g-home

Samsung; Amazon, Apple ve Google’ın akıllı hoparlörlerine rakip olacak Galaxy Home modelini, bugün resmi olarak duyurdu. Üründe AKG ile yapılan iş birliği dikkat çekiyor.

Samsung’un duyurduğu bu hoparlör, Bixby ile birlikte çalışacak. Bu sayede müzik çaldırmaktan mesaj okutmaya kadar bir çok işlemi bu hoparlör ile yapabileceksiniz.

Cihazın alt tarafında, düz durmasını sağlayacak 3 adet ayak bulunuyor. Boyut olarak rakiplerinden çok farklı olmayan cihaz içinde Spotify uygulamasını barındıracak. Cihazın gövdesi yuvarlak bir kumaşla kaplı. Şimdiden cihazı bir elleyesim geldi. Cihazdaki özel mikrofon teknolojisi sayesinde Bixby sizi daha iyi anlayabilecek.

Ses konusunda ise AKG gücünden faydalanılacak. Cihazla ilgili daha fazla detay Samsung’un geliştirici konferansında açıklanacak.

 

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap