Huawei, 10 Eylül’de 6 Yeni Ürün Duyuracak!

huawei ifa

ABD ambargosuna rağmen büyük bir titizlik ve kararlılıkla çalışan Huawei, ürün kategorilerine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Şirket 10 Eylül’de düzenleyeceği etkinlikte ise 2 akıllı saat, 2 dizüstü bilgisayar ve Freebuds Pro kablosuz kulaklığını duyuracak. Bunun yanında bir kulaklık daha göreceğiz.

FreeBuds Pro için zaten çeşitli tanıtımlar gelmişti, yani bu etkinlikte kesin olarak göreceğimiz bir ürün olacak. Şirket FreeBuds 3 Pro’da Aktif Gürültü Önleme özelliğini tüketicilere sunacak, Free Buds 3’ü inceleyen editörler bu konuda kulaklığın eksik kaldığını söylemişlerdi.

Huawei FreeBuds Pro tanıtımıHuawei FeeLace Pro zaten resmi

Huawei FreeBuds Pro tanıtımı • Huawei FeeLace Pro

Ne demiştik, bir başka kulaklık daha var. Bu da Bluetooth kulaklık olacak ancak tam kablosuz değil, boyna asmalı bir tasarım bizleri karşılıyor. Dün satışa açılan FreeLace Pro yüksek ihtimalle. Bu kulaklık, çift taraflı aktif gürültü önleme teknolojisine sahip, ayrıca USB-C portu sayesinde hızlı şarj olabiliyor.

Pro takısını Watch GT2 Pro akıllı saat ile görmeye devam ediyoruz. Saatin çerçevesi, eçen haberini yaptığımız sızıntı görseller ile aynu görünüyor. Yine saatin bant tasarımı, daha önce duyurulan Huawei Wach Fit ile benzer nitelikte.

Huawei'nin 10 Eylül etkinliğinde iki kulaklık, iki akıllı saat ve iki dizüstü bilgisayar yer alacakHuawei'nin 10 Eylül etkinliğinde iki kulaklık, iki akıllı saat ve iki dizüstü bilgisayar yer alacakHuawei'nin 10 Eylül etkinliğinde iki kulaklık, iki akıllı saat ve iki dizüstü bilgisayar yer alacakHuawei'nin 10 Eylül etkinliğinde iki kulaklık, iki akıllı saat ve iki dizüstü bilgisayar yer alacakHuawei'nin 10 Eylül etkinliğinde iki kulaklık, iki akıllı saat ve iki dizüstü bilgisayar yer alacakHuawei'nin 10 Eylül etkinliğinde iki kulaklık, iki akıllı saat ve iki dizüstü bilgisayar yer alacak

 

Saat, kulaklık falan beni kesmez diyorsanız, şimdi 2 dizüstü bilgisayardan bahsedelim. MateBook serisine ait olacak bu bilgisayarlar muhtemelen, fakat Huawei,  MateBook X Pro 2021’i zaten duyurmuştu, bunun yanında MateBook D ve MateBook 13 de bu yılın başlarında yenilenmişti. Yani şirketin nasıl bir dizüstü bilgisayar duyuracağnıı şu anda bilmiyoruz. Belki bu serilere ait farklı boyut veya özelliklerde cihazlar görebiliriz, ya da alt marka Honor’un duyurduğu gibi bir oyuncu ve iş bilgisayarı da olabilir. Huawei Mate 40’a ise çok var.

Huawei cihazları beğeniyor musunuz?

https://www.gsmarena.com/huawei_will_unveil_the_freebuds_pro_two_smartwatches_and_two_laptop_on_september_10-news-45105.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap