Telefonunuzu Şenlendirecek İkon Paketleri, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz (Android)

Google-pulls-popular-launcher-with-Google-Feed-integration-from-Play-Store

Android, bir çok kısmını özelleştirebileceğiniz bir işletim sistemidir. Temalarla sistemi özelleştirebilir, arayüzü değiştirebilir ve gelişmiş bir kullanıcıysanız ROM yükleyerek telefonunuzda bir çok değişiklik yapabilirsiniz.

Büyük şeyler beklemiyor ve telefonunuzun kilidini açtığınızda şık ikonlarla karşılaşmak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Muhteşem görünüm verecek ikon paketleri kısa bir süreliğine ücretsiz!

Croc ikon paketi (3 Şubat’a kadar ücretsiz)

Croc ikon paketi

Verticons ikon paketi (3 Şubat’a kadar ücretsiz)

Pcons – Icon Pack (yarına kadar ücretsiz)

Monsticons – The Cute Monsters Icon Pack (yarına kadar ücretsiz)

Macibo – Icon Pack (2 Şubat’a kadar ücretsiz)

Yarına kadar indirebileceğiniz ikon paketlerini, gün boyunca indirip kalıcı olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Tüm ikon paketlerini bir kez “yükle” seçeneğiyle cihaazınıza indirmeye başladığınızda, paketler kalıcı olarak sizin olacaktır.

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap