İlginizi Çekebilir

Galaxy S21+nın Pil Kapasitesi Belli Oldu!

s20

Geçen hafta yaptığımız bir haberde Samsung’un 2021 amiral gemi serisi olacak Galaxy S21’in pil kapasiteleri ile ilgili bazı bilgiler aktarmıştık. Bu bilgilerde 3 cihazın da tipik olmayan pil değerini öğrenmiştik, şimdi ise serinin  ortanca üyesi olan Galaxy S21+’nın pil kapasitesi ortaya  çıktı. Görüyoruz ki pil, S20+’nın 4500mAh’lik değerine göre biraz büyüyecek.

Daha önce gördüğümüz EB-B G996 ABY model numarasını taşıyan pil, Kore Güvenlik Listesi’nde kendini gösterdi.

Samsung Galaxy S21 + pil ve sertifikası

*Galaxy S21+ pil sertifikası

Ayrıca başlıkta da dediğimiz gibi bu sertifika, bize telefonun tipik pil değerini gösteriyor. Daha önce 3C sertifikasından gelen bilgi S21+nın 4660mAh tipik olmayan pil kapasitesi ile geldiğini söylemişti. Telefonun tipik pil değeri ise  4800mAh olacak.

Bu sertifika, pilleri Çinli üretici Ningde Amperex Technology’nin üreteceğini de doğruluyor. Bakalım Galaxy S21 serisi, bize daha neler sunacak?

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_will_pack_a_4800_mah_battery-news-45424.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap