Galaxy S9 Android Pie Testleri Başladı!

images

Bildiğiniz gibi bu ayın başlarında Google, kendi cihazları için Android Pie güncellemesini yayımladı. Bazı markalar güncdelleme tarihlerini duyururken Samsung, sürpriz bir şekilde Galaxy S9 modelleri için Android Pie testlerine başladı.

Cihazın test aşamasında olduğu, Geekbench veri tabanlarında ortaya çıktı. Görseli gören kullanıcıları büyük bir heyecan sardı.

 Androidpies9Nasıl oldu*

Nasıl oldu?

Samsung kullanıcıları, güncelleme konusunda ne kadar problem çıktığını çok iyi biliyordur. Galaxy S9 serisi, Google’ın Project Treble programını desteklediği için bu kadar hızlı testler başladı ve muhtemelen yıl sonu gelmeden güncellemeyi görebileceğiz.

Project Treble’nin uzun vadede Android’e fayda sağlayacağını düşünüyor musunuz?

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap