İlginizi Çekebilir

Assassin’s Creed 3 Remastered geliyor!


Son olarak Assassin’s Creed: Odyssey ile karşımıza çıkan Ubisoft, Serinin önceki oyunlarını unutturmak istemiyor sanırım. Assassin’s Creed 3 Remastered, PS4 ve Xbox One için 29 Martta çıkışını gerçekleştirecek.
Serinin çöküşe geçmesinin ilk oyunu olarak biz oyuncular arasında yerden yere vurulan oyunu neden Remaster olarak getirmek istediğini henüz anlamadım. Yap şöyle Origins Odyssey gibi güzel bir oyun, bunlarla uğraşma, laf etmeyelim bizde.
Bu arada Remastered sürümü, Odyssey’in Season Pass’ine sahip olan oyunculara ücretsiz olarak sunulurken, Season Pass sahibi olmayanlara ise 40$’dan sunuluyor. Şahsen 40$’a değmez, ama siz bilirsiniz.
Bu arada oyun PC’ye de geliyormuş.
Assassin’s Creed III Remastered PlayStation 4 Pro, Xbox One X ve PC’de 4K çözünürlük ve HDR (Yüksek Dinamik Aralık) desteği, yüksek çözünürlüklü dokular, yeni bir grafik motoru, diğer birkaç grafik geliştirmeleri, oyun mekaniği ve ergonomi geliştirilmeleri sunacak. İçerik açısından ana oyun, tek oyunculu görevler “Benedict Arnold” ve “Hidden Secrets, “Tyranny of King Washington” genişlemesi ve Assassin’s Creed III Liberation Remastered bulunacak.
Almayın. Bunun yerine AC 2, AC: Brotherhood ve AC: Revelations alın. Daha keyifli oyunlardır. Bana güvenin.
Gemi savaşı diye tutturduysanız da, AC 4 alın daha iyi.
Buda normal sürüm ve Remastered karşılaştırma videosu.

Umarım beni dinlersiniz ve yukarıda yazdığım oyunlardan en az birini alırsınız.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap