Yeni Bir Söylenti Pixel 4A’nın 3 Ağustos’da Geleceğini Doğruluyor!

pixel 4a

Google’ın uzun süredir beklenen akıllı telefonu Pixel 4A, nihayet piyasaya sürülüyor olabilir. Bu ayın başlarında telefon, Google tarafından istemeden onaylanmıştı, cihazın Google tarafından da doğrulanması, lansmana az kaldığını gösteriyordu. Şimdi ise bir Twitter kullanıcısı, telefonun 3 Ağustos’ta duyurulacağını iddia etti.

Google Pixel 4a görüntülemeGoogle Pixel 4a görüntülemeGoogle Pixel 4a görüntüleme

*Pixel 4A resimleri

@Jon_prosser’a göre 2 hafta önce de söylenen 3 Ağustos, cihazın lansman tarihi. Pixel 4A’nın selefi olan 3A, Mayıs 2019’da duyurulmuştu, yani Google yeni telefonunun lansmanının bayağı erteledi. Tabii ki bu erteleme keyfi değil, Covid 19 sebebiyle zorlaşan parça tedariği ve diğer zorluklar cihazın çıkışını Ağustos’a kadar uzattı.

Pixel 4A’nın bazı özelliklerini hatırlayalım. Telefonda 3140mAh’lik bir pil yer alıyor ve bu pil, kutudan çıkan 18W’lık hızlı şarj adaptörüyle şarj oluyor. Cihazın arkasında geniş yer kapladığı bilinen bir kamera bulunurken önünde de bir deliğin içinde selfie kamerası yer alıyor. Telefonun çerçeveleri abisi Pixel 3A’dan daha ince olacak bu da ortalama 5.7 – 5.8 inçlik bir ekran göreceğimizi gösteriyor. Pixel 4A ile ilgili yazdığımız diğer yazıları aşağıdan okuyabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Pixel 4A’nın bu sefer de 5G’li Versiyonu Ortaya Çıktı
Önerilen Yazı
Google Pixel 4A İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!
Önerilen Yazı
Pixel 4a’nın Kılıfları, Cihazın Tasarımını Ortaya Çıkardı!

https://www.gsmarena.com/google_is_possibly_launching_the_pixel_4a_on_august_3-news-44462.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap