İlginizi Çekebilir

Pixel 4a’nın Kılıfları, Cihazın Tasarımını Ortaya Çıkardı!

pixel 4a

Google, Pixel 4a’yı duyurmak için çalışmaya devam ederken, cihazla ilgili sızıntılar da geliyor. Bu sefer bu akıllı telefonun kılıfları ortaya çıktı. Kılıflar, telefonun tasarımıyla ilgili net bilgiler veriyor.

 

Buna göre Pixel 4a’nın ön çerçeveleri, premium Pixel 4 serisine göre biraz daha ince olacak ve selfie kamerası, birçok üreticinin yaptığı gibi küçük bir noktanın içinde yer alacak.

arka tarafta, 12MP çözünürlüğünde tek kamera ve flash’ı görüyoruz. Yine Pixel 4 ve 4 XL’da arkaa tarafta 2 kamera ve bir de parmak izi okuyucu bulunuyordu. Bu cihaz, Pixel 4’ün uygun fiyatlı bir modeli olacak, o yüzden amiral gemisi modellerde gördüğümüz özellikleri görmememiz gayet doğal.

Herkesin sevineceği bir haber de şu, cihazın üst bölümünde, 3.5mm’lik kulaklık girişi bulunuyor. Altta ise USB C girişi, onun sağı ve solunda birer adet ızgara görmekteyiz. Bu ızgaralardan biri mikrofon, diğeri hoparlör olabilir, ya da Google, bu cihazda çift hoparlör kullanabilir. Tabi, görünümü güçlendirmek için yapılması da söz konusu.

Google G/C etkinliğini iptal etti, normalde Pixel 4a bu etkinlikte duyurulacaktı. Şuanda ürünün ne zaman duyurulacağı bilinmiyor. Cihazın Snapdragon 730 işlemciyle gelmesi beklenmekte.

Bu arada, bu seferki sızıntılar nadir görülen turkuvaz renkliydi. Önceki sızıntılar siyah ve beyaz bir Pixel 4a göstermişti.

Google’ın Pixel 4a’sı hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://gsmarena.com/pixel_4a_cases_show_the_phones_design_from_all_angles-news-42583.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.