İlginizi Çekebilir

Sniper: Ghost Warrior Contracts duyuruldu!

Sniper Ghost Warrior Contracts

Sniper: Ghost Warrior’ın geliştiricisi ve dağıtıcısı konumunda bulunan CI Games, Sniper: Ghost Warrior serisinin yeni oyunu Sniper: Ghost Warrior Contracts’ı duyurdu.
2017 Yılında serinin 3.Oyunu çıkmıştı. Açık dünya oynanışa geçen oyun, serinin hayranları tarafından çokça eleştiriye maruz kalmıştı. Hatta, CI Games, neredeyse batma raddesine gelmişti.
Ama CI Games hatalarından ders çıkarmışa benziyor. Serinin yeni oyunu olan Contracts, görev bazlı bir ilerleyiş sunacak, Ama oyuncuların özgürlüğü ellerinden alınmayacak. Serinin önceki oyunlarında da bulunduğu gibi, mini bir açık dünya bulunacak.
Görev sırasında yanlış bir giriş yaptıysanız, anında üssünüze geri dönüp, farklı bir noktadan görevinize doğru gidebileceksiniz.
Sniper: Ghost Warrior Contracts, 2019 yılı içerisinde PC, PS4, ve Xbox One için çıkış yapacak.
Sniper: Ghost Warrior Contracts hikaye modu dışında multiplayer modlara da sahip olacak.
“Sniper Ghost Warrior 3’ün kapsamı açısından çok fazla iddialıydık ancak hatalarımızdan ders çıkardık.” dedi CI Games patronu Marek Tyminski.
“Sniper: Ghost Warrior Contracts’ta ekibimizin güçlü olduğunu düşündüğü açık uçlu görev tasarımıyla gelişen oynanışa odaklanacağız ancak oyun açık dünya olmayacak. Daha taktiksel, daha yoğun bir deneyim yaşatacak ve hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlarda bolca tekrar oynanabilirlik sunacak.”
Sniper: Ghost Warrior Contracts için henüz bir tanıtım videosu veya ekran görüntüsü yayınlanmadı.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap