Samsung’dan O Cihaza Güncelleme!

20180804_231720.png

Bildiğiniz gibi Samsung, güncelleme konusunda en büyük hayal kırıklığı yaşatan firma. Bu yüzden sürekli eleştirilsede arada bir sürpriz yapmayıda ihmal etmiyor

Galaxy Note 4 için güncelleme yayınlandı!

Firma, yukarıdada dediğimiz gibi bir sürpriz yaptı ve Galaxy Note 4 için 225MB boyutunda yeni bir güncelleme yayımladı.

Güncelleme pil opdimizasyonu başta olmak üzere; Şubat ayı güvenlik paketi, kararlılık ve arayüz iyileştirmeleri gibi yenilikler ile geliyor.

Planlı eskitmenin parçası olabilir mi?

Bildiğiniz gibi Apple başta olmak üzere bir çok firma planlı eskitme ile gündeme gelmişti. Galaxy Note 4 çıkalı ise 4 yıl olmak üzere ve Samsung, bu kullanıcıların cihazlarını değiştirme zamanının geldiğini düşünüyor olabilir. Bu fikrin doğruluğunu tabi ki güncellemeyi yükleyenlerin geri bildirimlerinden öğreneceğiz.

Güncelleme şuan Hollanda’da indirilebilir. Beklemek istemiyorsanız Sammobile’dan güncelleme dosyalarını İndirip Odin ile kurabilirsiniz. Güncelleme yakın zamanda Türkiye’de olacaktır. Ayarlar > cihaz hakkında > yazılım güncellemeleri bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Güncellemenin içerdiği güvenlik yamasının şubat ayı olması dikkatlerden kaçmadı. Acaba daha yakın bir tarihe ait yama niye yayımlanmadı?

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap