İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Watch Active 2 Sızdırıldı!

watch active 2

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un Galaxy Active 2 yazılımını geliştirmeye başladığı ortaya çıkmıştı. Bugün ise Sammobile tarafından asıl önemli sızıntı yani cihazın fotoğrafı paylaşıldı. Tasarım orijinal modele çok benzese de arada bazı farklar bulunuyor.

Bu değişikliklerden bahsedecek olursak, cihazın sağ tarafında, güç/ana sayfa tuşunun etrafında kırmızı bir daire bulunuyor. Ayrıca geri düğmesi de dik dörtgen şeklinde dizayn edilmiş.

Sol tarafta ise hoparlör ızgaraları ve mikrofon bizi karşılıyor. Arka tarafta ise yepyeni bir görünüm bizi bekliyor, burada bir de kalp atış hızını ölçme sensörü bulunuyor. Arka tarafta, dönen bir çerçeve bulunmuyor.

Kaynağın aktardığı bilgilere göre Galaxy Watch Active 2’nin 2 tane versiyonu bulunacak. Bu modellerden biri yalnızca Wİ-Fİ bağlantı seçeneğine sahip olacak ve 237MAh (Mil Amper/saat) batarydan güç alacak. Diğer modelde ise 4G LTE bağlantı desteği bulunacak ve bu model de 340MAh bataryaya sahip olacak. Ürünün 40mm ve 44mm olmak üzere 2 boyutta versiyonu satışa sunulacak. Her 2 modelde de 1.5GB RAM ve 4GB dahili hafıza bulunacak. Cihaz Tizen işletim sistemiyle gelecek ve yeni bir kullanıcı ara birimine sahip olacak ve bu arayüze cihazı kullanmamızı kolaylaştıracak işlevler eklenecek. Renk seçenekleri olarak Altın, Gümüş ve Siyah seçeneklerini göreceğiz.

Tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazla ilgili yeni bilgiler ortaya çıkacaktır. Dilerseniz sizi görsellerle baş başa bırakalım.

watch active1

watch active 2-2

galaxy active 2-3

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap