Redmi Airdots S Duyuruldu!

Airdots s

Xiaomi’nin alt markası Redmi, yeni Airdots S TWS kulaklığını bugün Çin’de piyasaya sundu. Yeni model, bir önceki kulaklığa göre tasarımsal değişiklil bulundurmuyor ama artık 2 kulaklığı ayrı ayrı kullanabiliyorsunuz. Yani sağ kulaklığı kullanırken sol kulaklığı kullanmanıza gerek kalmıyor. Airdots S, önceki modelde olduğu gibi Bluetooth 5.0 teknolojisiyle geliyor ancak lansmanda daha iyi ses iletim hızı olduğu ifade edildi.

Geçen yıl duyurulan Airdots modelinde bulunan 7.2mm ses sürücüleri, telefon görüşmeleri için DSP gürültü engelleme ve müzik/ses kontrollerini yapmanızı sağlayan dokunmatik bar, yeni Redmi Airdots S modelinde de bulunuyor. Kulaklıklar tam şarjda 4 saat kullanım imkanı sunarken, beraberinde gelen şarj kutusuyla 3 kez tam doldurma yapabiliyorsunuz. IP 4 sertifikasına sahip olan kulaklıklar, su sıçraması ve tere dayanıklı

Airdots S’nin ABD ve Avrupa fiyatları sırasıyla 14USD ve 13EURO şeklinde. Uygun fiyatıyla dikkat çeken bu kulaklık, ilerleyen günlerde Dünya genelinde satışa çıkacak.

http://gsmarena.com/redmi_air_dots_s_go_official_in_china_-news-42649.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.