İlginizi Çekebilir

Samsung, Galaxy M51 İçin Destek Sayfasını Yayımladı, Yakında Geliyor!

m51

Samsung, neredeyse her hafta yeni bir akıllı telefon çıkarıyor ve ürettiği bu cihazlar, farklı kitlelere hitap ediyor. Uzak Doğu’daki satışları düşen Samsung, ağırlıklı olarak bu pazardaki satışlarını artırmak için M ve A serilerini piyasaya sürüyor.

Galaxy M51 ise bir süredir beklenen bir cihaz. Telefonla ilgili söylentiler Mart ayına kadar dayanıyor, geçtiğimiz aylarda da birçok özelliği zaten sızdırılmıştı. Galaxy M40’ın halefi olacak Galaxy M51 için Samsung çok yakında bir lansman yapacak ve ürünle  ilgili detayları paylaşacak. Samsung Rusya sitesinde, ürünle ilgili destek sayfasının yayımlanması, M51’in çok uzakta olmadığını gösteriyor.

*Galaxy M51 Rusya destek sayfası

Galaxy M51’in seri numarası (SM-M515F) FCC’de ortaya çıkmıştı.

6.7 inçlik Infinity O (delikli ekran) ile gelecek Galaxy M51’in arkasında 64MP ana kamera + 12MP Ultra Geniş açı kamerasını içeren dörtlü kamera kurulumunu göreceğiz. Parmak izi okuyucu da sanırım burada, arkada yer alacak.

162.6 x 77.5 x 8.5mm boyutlara sahip M51’in paylaşılan render görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy M51 sızdırılan renderlarSamsung Galaxy M51 sızdırılan renderlar

Galaxy M51’in işlemcisiyle ilgili belirsizlik var, bazı kaynaklar Snapdragon 730, bazı kaynaklar ise Snapdragon 675’in bu telefona güç vereceğini iddia ediyor. Telefonun bilinen diğer özellikleri arasında 8GB RAM, Android 10 işletim sistemi ve 25W hızlı şarj desteği bulunuyor. S10’da bile 18W şarj aleti kullanan Samsung, bu ayıbını unutmayacağım.

Galaxy M51 hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m51_support_page_goes_live_as_launch_nears-news-44676.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap