İlginizi Çekebilir

Samsung’tan Note 20 Özelliklerini Anlatan Video!

note 20-temsili

Samsung’un 2011’den beri piyasada olan Note serisi, her sene olduğu gibi bu sene de bir önceki modelin üstüne yeni şeyler koydu. Tabii, herkes lansmanı takip etmemiş olabilir,, ayrıca telefonunuzu tüm dünyanın duyması için tanıtmanız da gerekiyor.

İşte Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy Note 20 için kamera, S Pen ve ultra geniş bant bağlantı teknolojisini anlatan 3 video yayımladı.

Bu 3 video, telefonun özellikleriyle ilgili ayrıntılara giriyor. Örneğin, Galaxy Note 20 Ultra’da Pro Mod ile nasıl daha iyi video kaydedebileceğinizi ilgili videodan öğrenebilirsiniz. Note 20’de 3 mikrofon bulunuyor, bu mikrofonlar telefonun önünden ve arkasından kaydedilen sesi iyileştirmek ve ses seviyelerini ayarlamak için kullanım yapmanıza da olanak sağlıyor, kayıt sırasında kullanabilirsiniz.

Bir videoda da yeni S Pen özelliklerini görüyoruz. Artık belgelere açıklama ekleyebilir, bir Pdf  dokümanına ses kayıt dosyası ekleyebilir ve ekranda gezinme sırasında kaleminizin yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.

Galaxy Note 20 Ultra’da UWB (Ultra Wide Bant) özelliği de bulunuyor Bu özelliği gördüğümüz tek telefon, bugüne kadar iPhone’du. Samsung, bu özelliği kendi çapında geliştirerek kullanıma sundu, UWB sayesinde Note 20 Ultra’daki bir dosyayı farklı bir Android cihaza hızlıca aktarabilirsiniz. UWB, Bluetooth’tan daha iyi bir bant genişliğine sahip ve gelecekte uzaktan aracınızın kilidini açma gibi bir sürü şeyde kullanılabilecek. Yani önü açık bir teknoloji.

Videolar maalesef sadece Korece yayımlandı, yani anlamanız için alt yazıya veya Korece bilen birine ihtiyacınız var. Aşağdıan inceleyebilirsiniz.

Açıkçası bu tarz içeriklerin her tüketiciyi düşünerek hazırlanması gerekiyor, siz ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/samsung_details_the_camera_s_pen_and_new_ultrawideband_of_note20_ultra-news-44679.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap