Paper Beast: Folded Edition, Ekimde PC’ye geliyor!

Paper

Pixel Reef, Paper Beast: Folded Edition’ın PC için 20 Ekimde çıkacağını duyurdu.
Paper Beast, Bir VR Keşif macera oyunu. Folded Edition, Her hangi bir VR cihazına ihtiyaç duymadan oynanabilen sürümü.
Paper Beast: Folded Edition Steam sayfası
PS4’e de gelecek, Ama ne zaman geleceği belli değil.
Paper Beast, 24 Martta PS VR, 24 Temmuzda ise PC VR cihazları için çıkış yaptı.
Yaşam taşıyan renkli bir ekosistemde gezinip sürükleyici ve şiirsel bir oyun deneyimiyle sanal keşif yolculuğuna çıkın.

Bir veri sunucusunun geniş belleğinin derinliklerinden bir ekosistem doğdu. Onlarca yıllık kayıp kod ve unutulmuş algoritmalar, internetin dehlizlerinde bir araya geldi ve orada küçük bir yaşam baloncuğu filizlendi.
Zengin ve yaşayan bir dünya
Kendi benzersiz yaşam ritmini barındıran, keşfedilmemiş dijital bir dünyaya adım atın ve av peşinde sinsice dolanan tuhaf yaratıklarla karşılaşın.

Etkileyici oyun modlarını keşfedin
İki benzersiz oyun modunda egzotik yaratıklarla dolu vahşi ve simüle edilmiş bir dünyada rüya gibi bir yolculuğa çıkın.

Olağanüstü bir macera
Engelleri ve zorlu bulmacaları aşmak için ortamınızı şekillendirirken muhteşem, dinamik bir dünyayı ilk keşfeden siz olun. Olağanüstü bir maceraya atılın, büyüleyici yaratıklarla bağlantı kurun ve Another World ile From Dust’ın yaratıcısı Eric Chahi’nin hayal gücünden doğan Paper Beast’in gizemlerini çözün.

Etkileyici bir açık dünya
Etkileşimli ve canlı bir ekosistem oluştururken hayal gücünüzün size rehberlik etmesine izin verin. Gerçek zamanlı olarak simüle edilen bir ortamda araziyi şekillendirin, hava durumunu değiştirin ve fizik kurallarıyla oynayın. Yaratıklarla etkileşime geçin ve etraflarındaki değişimlere nasıl tepki verdiklerini izleyin. Belki de bazı yeni ve ilginç davranışlar keşfedeceksiniz.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap