İlginizi Çekebilir

Oppo, Orta Seviye Telefonu A12S’yi Tanıttı!

oppo a12s

Cep telefonu piyasasında, BBK teknoloji grubunun en büyük üreticisi olan Oppo, hem amiral gemilerini hem de orta seviye cihazlarını duyurmaya devam ediyor.

Bu sefer duyurulan telefon A12S ancak standart modelin (A12) bir nevi makyajlanmış hâli olduğunu söyleyebiliriz.

Mediatek Helio P35 işlemciyi bünyesinde bulunduran cihazda 3GB RAM ve 32GB dahili hafıza yer alıyor. Bunun yanında 256GB’a kadar MicroSD kartları takabildiğinizi belirtelim.

Oppo’nun ColorOS 6.1 arayüzüyle gelen cihaz 6.2 inçlik LCD bir ekrana sahip. Bu ekranın çözünürlüğü 1520×720 olarak karşımıza çıkıyor. Ön tarafta yapay zeka destekli güzellik modunu da içeren 5MP ön kamera, çentikte yer alıyor. Telefon, Android 9 Pie işletim sistemiyle kutudan çıkıyor, 10 ile gelseydi iyi olurdu diye düşünüyorum.

Oppo A12s duyuruldu: Helio P35 SoC, 6.2 `` ekran ve çift kamera

Arka tarafta 13MP ana kamera ve 2MP derinlik sensörünün bulunduğu çift kamerayı görürken, bir parmak izi okuyucuyla da karşılaşıyoruz.

Cihaz Micro USB ile şarj olan 4230Mah pille gelmekte. Açık mavi ve açık gümüş renklerine sahip Oppo A12s, Kamboçya’da 129USD fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Şu S’yi üreticiler ne zaman kullanmaktan vazgeçecek gerçekten merak ediyorum.

https://www.gsmarena.com/oppo_a12s_specs_price_sale_date-news-44258.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap