İlginizi Çekebilir

Lenovo Legion Oyun Telefonu Ön Siparişe Açıldı, Bazı Özellikler Doğrulandı!

l-phone

Oyun telefonlarına her geçen gün yenisi ekleniyor. Bu işte uzmanlaşan üreticiler ise oyuncular için telefon üretmeye ve bu sektöre katılmaya devam ediyor, bu üreticilerden biri de Lenovo ve Legion markası altında geliştirdiği oyuncu telefonunu 22 Temmuz’da duyuracak.

Bugün Lenovo Çin sitesinde ürün için rezarvasyon/tanıtım sayfası yayımlandı ve burada telefonun bazı özellikleri gözümüzün önüne geliyor.

Lenovo Legion Phone, ultra hızlı kablosuz şarj ve USB C ile çok hızlı kablolu şarj özellikleriyle gelecek.

Telefon, oyun odaklı olacağı için yatay kullanıma uygun olarak tasarlandı, aynı zamanda soğutma için sanıyoruz orta kalınlıkta bir çerçeve cihazda yer alacak. Bir USB C’nin yanında cihazın yan tarafında ikinci bir USB C girişi daha bulunuyor, bu sayede şarj süresinin oyun zevkinizi kesmesinin önüne geçilmiş olacak.

Tanıtım görüntüleri: Ekran yenileme hızıTanıtım görüntüleri: Çift X Eksenli doğrusal motorTanıtım görüntüleri: 90W şarjTanıtım görüntüleri: İç mimari

Telefon 90W hızlı şarj ile piliniz bitse bile kısa sürede tekrar kullanım için hazır olacak.

Bu arada, bu 90W hızlı şarj Lenovo Legion telefonun 2 USB C bağlantısını kullanmanızla olabilecek, şirket burada ilginç bir çözüm getirmiş konuya gerçekten.

Telefonun mimarisinde titreşim için çift X ekseni doğrusal motor bulunurken, oynanan oyunun desteklemesi durumunda 144Hz’ye kadar ekran yineleme hızını kullanabileceksiniz.

Telefonun fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. Asus, ROG Phone oyun telefonunda bir operatörle anlaşarak telefonu oraya özel belli bir indirimle satışa sunmuştu, Lenovo böyle bir şey yapacak mı bekleyip göreceğiz. Siz oyuncu telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/lenovo_legion_arrives_for_preorder_key_specs_confirmed-news-44274.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap