İlginizi Çekebilir

Watch Dogs: Legion’dan yeni videolar ve yeni bilgiler!

Watch Dogs Legion

Ubisoft, Watch Dogs: Legion’ın çıkış tarihini açıkladı ve yeni videolar yayınladı. 29 Ekimde PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak. Stadia’yada gelecek.
Yeni nesil konsollar PS5 ve Xbox Series X’e daha sonra gelecek. Eğer oyunu PS4 veya Xbox One için aldıysanız, Yeni nesil oyun için ayrı para ödemeniz gerekmeyecek.
Epic Games Store’da standart sürüm 269,00 TL, gold sürüm 449,00 TL ve ultimate sürüm 495,00 TL. Xbox Store’da standart sürümü 470,00 TL, gold sürümü 600,00 TL ve ultimate sürümü 700,00 TL (indirimli olarak 650,00 TL).
Londra, yakın gelecekte çöküşle karşı karşıya geliyor: İnsanlar her şeyi gören bir gözetim devleti tarafından baskı altında tutuluyor, sokakları özel askerler kontrol ediyor ve güçlü bir suç örgütü zayıf halkı sömürüyor. Londra’nın kaderi size ve direniş oluşturup karşılık verme yeteneğinize bağlı.

Watch Dogs: Legion, ikonik Londra şehrinde gördüğünüz herhangi bir kişiyi ekibinize katıp kendisi olarak oynamanızı sağlayan daha önce görülmemiş yenilikçi bir oynanış sunuyor. Açık dünyadaki her karakter oynanabilir ve herkesin kendi benzersiz ekibinizi oluşturmanıza yardımcı olacak öz geçmişi, kişiliği ve yetenek seti var. Karakterlerinizi çevrimiçi olarak toplayın ve dört oyunculu ortak görevlerde, oyun sonu mücadelelerde ve günlük etkinliklerde Londra’yı geri almak için arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin. Direnişe hoş geldiniz.
Herhangi biri olarak oynayın
Bir MI6 ajanından güçlü bir sokak dövüşçüsüne, harika bir bilgisayar korsanından yasa dışı bir sokak yarışçısına, yükselişte olan yıldız bir futbolcudan göze pek çarpmayan yaşlı bir teyzeye kadar Londra nüfusundaki herhangi birini direnişinize katın… Gördüğünüz herkes ekibinize katılabilir ve benzersiz öz geçmiş, kişilik ve yetenek setine sahiptir.
Ekibinizi özelleştirin
Benzersiz avantajların kilidini açarak her bir Legion üyenizi oyun stilinize göre kişiselleştirin. Hacker, Infiltrator ve Enforcer gibi sınıflardaki her karakterin seviyesini yükseltin. Benzersiz kıyafetler ve ikonik maskelerle onları daha da özelleştirin.
Gerçek özgürlük, gerçek sonuçlar
İstediğiniz gibi oynayın. Yepyeni yakın dövüş sisteminin yanı sıra geniş silah ve yetenek seçenekleri, dövüşme şeklinizin gerçek sonuçları olacağı anlamına geliyor. Ölümcül olmayan bir kuvvet kullanırsanız, düşman sizi etkisiz hale getirip tutuklamak isteyecektir. Öldürmek için ateş ederseniz, karakterlerinizin kalıcı olarak ölme riskini alıyorsunuz demektir.
Açık dünya Londra
Devasa açık dünyayı keşfedin ve Trafalgar Meydanı, Big Ben, Tower Bridge, Camden Piccadilly Meydanı ve London Eye gibi Londra’nın sembolü olan yapıları ziyaret edin. Eldivensiz boks, serbest futbol, yasa dışı kurye kontratları veya sokak sanatları gibi yan aktivitelere katılın.
Arkadaşlarınızla ekip olun
Ekibinizi çevrimiçi olarak toplayın ve en fazla üç arkadaşınızla güçlerinizi birleştirip dünyayı özgürce keşfedin veya yepyeni ortak görevleri ve zorlayıcı oyun sonu içerikleri oynayın. Yeni çevrimiçi modlar, ödüller ve konulu etkinlikler ekleyen ücretsiz düzenli güncelleştirmelerin keyfini çıkarın.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap